Koro جزیره

0 Comments

[ad_1]

Koro جزیره هفتم بزرگترین جزیره متعلق به جزایر فیجی است. آن نهفته است در جنوب اقیانوس آرام است و متشکل از بسیاری از آتشفشان. مساحت این جزیره است که به سختی 42.5 کیلومتر مربع دارد و بازالتی خاکستر مخروط است که در حال گسترش از جنوب به شمال بود. از طرف دیگر کرور جزیره محصور شده است توسط استراحتگاه و خلیج.

این Koro جزیره دارای یک فرودگاه است که واقع در ساحل شرقی. جمعیت این جزیره شد 2500 در سال 1960 اما آن را به حال افزایش به 4500 سال 2007.

در Koro جزیره:

یک فرد می تواند به هیئت مدیره پرواز به Koro جزیره از نادی یا سووا بود. یک پرواز اجرا می شود به این جزیره در روز شنبه تنها. پس از آن وجود دارد مینی اتوبوس که سفر از یک شهر به شهر دیگر. نادی و سووا دو اصلی شهرستانها. سواری متفاوت ارائه می شوند توسط رانندگان اتوبوس در این شهر است.

یک فرد حتی می توانید حرکت را از طریق یک تاکسی اما آن است که بسیار گران است. یک تاکسی می توان از هر یک از شهرهای اصلی در سفارش به هیئت مدیره پرواز به Koro جزیره است.

در نهایت یک گزینه وجود دارد از سوار شدن به کشتی وجود دارد حمل و نقل. برای این شخص نیاز به هیئت مدیره یک اتوبوس از سووا که در آن کشتی او را به Koro جزیره در 5 ساعت خواهد رسید در این جزیره در 4 بعد از ظهر بود. این فقط اتفاق می افتد در روز چهارشنبه. سپس از Koro جزیره کشتی را می توان در ساعت 6 صبح روز چهارشنبه به بازگشت به شهر سووا. در اینجا از آن خواهد رسید در 11 am.

فرهنگ:

این Koro جزیره شامل 14 روستا و همه آنها اشغال شده توسط Fijians. باران یا آب چشمه استفاده می شود در خانه ها و منازل اجرا بر روی انرژی خورشیدی است. در حالی که ماشین اجرا در سوخت های زیستی بود.

مردم با یکدیگر با احترام بسیار. هر دو مردان و زنان به خوبی رفتار می کنند نسبت به یکدیگر است. از طرف دیگر سیستم مدرسه است و شبیه به یکی از در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا است. 3 سطح وجود دارد برای آموزش و پرورش که شامل ابتدایی, میانی و دبیرستان. دانشجویان در حال تحصیل در چنین راهی که آنها بازگشت چیزی خوب به جامعه است. بسیاری از دانش آموزان رفتن به ایالات متحده آمریکا برای آموزش عالی است.

مواد غذایی است که در درجه اول از فرهنگ های مختلف مانند آسیایی, Philippian اندونزی و آمریکا غذاهای. انواع مختلفی از رستوران در حال حاضر است که تهیه کردن به خوبی برای هر نوع از مواد غذایی یک اشتیاق برای.

انگلیسی و فیجی زبان گفتاری در Koro جزیره است.

آب و هوا:

آب و هوا باقی می ماند پایدار بین تابستان و زمستان است. اوت سردترین ماه فوریه گرمترین ماه بود. روز و شب هستند و نه خیلی سرد و نه خیلی گرم. همه در همه ، در واقع شده است وجود دارد هیچ نمونه ای از یک آتشفشان تا کنون فوران به عنوان به خوبی. اما این جزیره باقی مانده است در برجسته معرض خطر برخورد با یک طوفان.

طبیعت:

بسیاری از جوندگان و پستانداران می توان در Koro جزیره است.

محل اقامت:

مردم و یا گردشگران می توانند اقامت در هر یک از خلیج استراحتگاه در حال حاضر در این جزیره است. یکی از معروف رفت و آمد مکرر است که خورشید در آن واقع در بخش شمالی Koro جزیره است. این رفت و آمد مکرر فراهم می کند یک تالاب های خصوصی جنگل انبوه و حتی یک نارگیل کشت و زرع. با توجه به محیط دوستانه بسیاری از مردم در رفت و آمد مکرر و احساس در خانه بیش از حد.

خورشید تعطیلات ایده آل برای یک خانواده است. آن را حتی می تواند نقطه ای برای آرامش و یا گریز عاشقانه نیز هست. محبوب تلویزیون نشان می دهد “لیسانس” و ” فیلم برداری شده است در اینجا. یک فرد می تواند برای غواصی و کشف انواع مرجان ها و ماهی. وجود طولانی ترین آبزی صخره واقع شده در اینجا نهفته است که در سمت شمالی Koro جزیره است.

کارکنان در Koro جزیره همچنین می توانید راهنمای مردم به غارها. غارها واقعا جالب و واقعا ایستادگی کردن از این جزیره باقی مانده بیش از حد. قابل توجه دیگری جایی برای اقامت است Dere خلیج توچال بود. یک فرد می تواند اقامت در دامنه کوه کلبه در اینجا و یا وجود دارد سه ساحلی bures که می کردم بر اساس اجاره. اجاره شامل سه وعده غذا در طول روز به عنوان به خوبی.

از رفت و آمد مکرر گردشگران می توانند رفتن به دریا هواپیما و moorings برای قایقرانی عروق. این Dere خلیج توچال کردم یک مرداب آبی و یک مسیر طولانی بيشماري است که می تواند لذت می برد. دیگر رفت و آمد مکرر شامل Koro ساحل رفت و آمد مکرر است که جالب دیگر جایی برای دیدار, در واقع.

ارز و خرید و فروش:

مردم با استفاده از ارز محلی خود را در Koro جزیره است. آن را به نام Viti دلار و one V$ برابر است با یک F$ بود. یک فرد می تواند در ارز روند خوب و خدمات به عنوان. برای این کار او نیاز به دانستن سیستم بانکی از این جزیره و می توانید اطلاعات را از بروشور بیش از حد.

امرار معاش:

از پنجاه تا بیش از صد نفر دیده می شود ساکن در چهارده روستا از Koro جزیره است. یک واحد است که اساس ایجاد کرد. خانه ها یا ساخته شده از کاهگل و یا سنگ. کف خانه است که از تشک و بدون مبلمان مدرن می تواند در همه دیده می شود.

روستایی امرار معاش بستگی به نقدی محصولات ماهی از اقیانوس و یا فروش از نارگیل به عنوان به خوبی.

نتيجه گيری:

به طور خلاصه آن را می توان گفت که Koro است که قطعا یک بازی زیبا و پر زرق و برق جزیره است. آن را فراهم می کند بسیاری از سعید نقاط و یا مکان های که می توان به تنهایی و یا هدایت از طریق کارکنان. سه استراحتگاه در Koro جزیره واقعا نفیس مکانهایی که دیدنی بيشماري به احساس آرامش. آب و هوا است که لذت بخش ترین و از آن تجاوز نمی کند 85 درجه در همه. خاکستر مخروط است که در حال حاضر نزدیک به 10000 سال, پیر و جالب نیز هست.

پس مردم ساده زندگی ساده است در Koro جزیره است. یک فرد می تواند در اینجا لذت ببرید و آرامش را برای اطمینان حاصل کنید. یکی حتی می توانید خرید یک ملک در اینجا زندگی می کنند و یا برای دیدار با خانواده هر سال بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *