3 معماران بزرگ و معروف خود را Brise Soleils

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  3 معماران بزرگ و معروف خود را Brise Soleils
0 Comments

[ad_1]

یک brise soleil دائمی است, سایه خورشید. در حالی که بسیاری از طرح های اعدام شده اند تنها چند مفهوم انقلابی. در میان کسانی که معماران بزرگ برای طراحی brise soleils عبارتند از:

1. لو Corbustier

چارلز ادوارد Jeanneret-Gris بود سوئیس-هنرمند فرانسوی و یکی از پیشگامان معماری مدرن. در علاوه بر این به طراحی بالا پایان مبلمان شهری و زندگی قصد دارد به جای بهتر فقیر جمعیت شهرهای شلوغ لو Corbustier conceptualised “پنج امتیاز در معماری”. اولین بخش عمده ای از ساختار برداشته کردن زمین و پشتیبانی شده توسط بتن مسلح stilts به نام pilotis. حمایت از pilotis اجازه می دهد تا برای یک نما و یک تراس بزرگ است که می تواند طراحی شده و بدون نگرانی برای دیوار. لو Corbustier همچنین همکاری با Iannis Xekanis برای ساخت Sainte Marie de la اختلال تورت یک صومعه. این ساختمان دارای دو سطح است و تاج توسط چند loggias که عمل به عنوان brise soleils یکی برای هر آکوستیکی جدا راهب همراه است.

2. سانتیاگو کالاتراوا والس

کالاتراوا است که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و جایزه برنده بخش خودمختار والنسیا اسپانیا معمار و مجسمه ساز و مهندس سازه. یکی از معروف ترین طرح بتن Quadracci غرفه از میلواکی, موزه هنر. این نخستین پروژه در ما و چیزی که بسیار برای قرار دادن در موزه بین المللی هنر نقشه. این ساختار شامل یک متحرک بال مانند brise-soleil که باز می شود تا به صورت یک بال از 217 پا در طول روز تاشو بیش از این قد بلند قوسی ساختار در شب و یا در طول خشن, آب و هوا. غرفه خانه های یک گالری برای نمایشگاه های موقت موزه فروشگاه و رستوران و کافه کالاتراوا.

3. ژان نوول

نوول توسط یک معمار فرانسوی که در راه اندازی شد به منظور توسعه Institut du Monde Arabe در پاریس. موسسه ساخته شده بود پس از هجده کشورهای عربی با هم تصمیم با فرانسه است که آنها می خواستند یک موسسه که در آن تحقیقات در مورد فرهنگ عرب می تواند انجام شده و اطلاعات منتشر شده. بالاتر از ویندوز جلو یک صفحه فلزی آشکار با حرکت نقوش هندسی. این نقوش در واقع 240 موتور-کنترل اتاق که باز کردن و بستن هر ساعت. عمل آنها به عنوان یک brise soleil به کنترل نور ورود به ساختمان. سیستم ایجاد فضاهای داخلی با فیلتر نور – یک اثر است که اغلب مورد استفاده در معماری اسلامی به عنوان یک آب و هوا و استراتژی های مقابله ای. طراحی Institut du Monde عرب است و پس از تبدیل شدن به یک فرهنگی برجسته پاریس و رهبری Nouvel به معماری شهرت. برنده Aga Khan Award for Architecture, ساختمان, خانه موزه, کتابخانه, سالن اجتماعات و رستوران و همچنین دفاتر متعدد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *