۹ میلیارد ریال به مشترکان کم مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  ۹ میلیارد ریال به مشترکان کم مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
0 Comments
۹ میلیارد ریال به مشترکان کم مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

[ad_1]

پیمان پور معرفت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۲ هزار و ۴۰۰ مشترک دیماندی در تعرفه های صنعتی و کشاورزی با شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تفاهمنامه کاهش مصرف در ساعات اوج بار امضا کرده اند.

وی افزود: پاداش های پرداخت شده به دلیل همراهی این مشترکین در زمان مصرف برق در ساعات اوج بار بوده است.

پور معرفت با اشاره به مشوق‌های پیش‌بینی شده برای دارندگان تعرفه‌های صنعتی و کشاورزی در استان، تصریح کرد: این تشویق‌ها در ۲ بخش برق رایگان و تخفیف‌های ویژه مصرف برق اجرایی خواهد شد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه‌وبویراحمدابراز داشت: چنانچه دارندگان تعرفه‌های کشاورزی و صنعتی در این استان در یکی از دوران ساعات پیک یعنی ساعات ۱۲ تا ۱۹ و ۱۹ تا ۲۳ میزان مصرف برق خود را مدیریت کرده و مصرف برق نداشته باشند از ۲۰ ساعت برق رایگان نیز بهره مند می‌ شوند.

وی تاکید کرد: سیاست‌های تشویقی وزارت نیرو برای دارندگان تعرفه‌های ۳ الف.، ۳ ب.، ۳ ج. و چاه ‌های کشاورزی و صنایع تبدیلی ۵۰ کیلووات در سال جاری نسبت به سال گذشته بیشتر شده است،

پور معرفت بیان کرد: کشاورزانی که دارای تعرفه ۳ الف. (چاه کشاورزی) هستند و در دوران پیک مصرف برق نداشته باشند از ۲۰ ساعت برق رایگان بهره‌مند خواهند شد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: کنتورهای برق تمامی تعرفه‌های ۳ الف.، ۳ ب.، ۳ ج. چاه‌های کشاورزی و صنایع تبدیلی ۵۰ کیلووات به بالا بایستی «فهام» باشد.

تعداد مشترکین تعرفه ۳ الف. دارای کنتور دیجیتالی در این استان ۲ هزار و ۱۴۰ مشترک و تعداد کنتورهای ۳ ب. و ۳ ج. ۵۰ کیلووات به بالای کشاورزی ۱۸۸ دستگاه هستند.

۲۴۰ هزار اشتراک برق در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که حدود ۱۹۰ هزار اشتراک آن خانگی است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.