۸۷ سرمایه گذار در شهرک‌های صنعتی قزوین جذب شدند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  ۸۷ سرمایه گذار در شهرک‌های صنعتی قزوین جذب شدند
0 Comments
۸۷ سرمایه گذار در شهرک‌های صنعتی قزوین جذب شدند

[ad_1]

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به سرمایه گذاران جدید که با این شرکت قرارداد منعقد کرده اند ۵۲ هکتار زمین در شهرک ها و نواحی مختلف صنعتی استان واگذار شده است.

حمیدرضا خانپور افزود: بیشترین واگذاری ها مربوط به شهرک های صنعتی کاسپین یک و ۲ (آبیک)، لیا، خرمدشت، حیدریه و آراسنج بوده است.

این مسوول گفت: با سرمایه گذاری سرمایه گذاران جدید یاد شده برای ۲ هزار و ۱۳ نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین به طور مستقیم اشتغالزایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین همچنین یادآور شد: میزان سرمایه گذاری سرمایه گذارانی که در نیمه نخست امسال برای ساخت واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین قرارداد منعقد کرده اند، هشت هزار و ۱۹۱ میلیارد ریال برآورد می شود. 

خانپور از رشد تعداد سرمایه گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: در نیمه نخست سال گذشته ۶۱ سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شده بود در حالی که در سال جهش تولید ۲۷ سرمایه گذار به این آمار اضافه شده و شاهد جذب ۸۷ سرمایه گذار بوده ایم.

استان قزوین دارای یک شهر صنعتی، ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *