۶۴ درصد از تسهیلات کرونایی خراسان شمالی جذب شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  ۶۴ درصد از تسهیلات کرونایی خراسان شمالی جذب شد
0 Comments
۶۴ درصد از تسهیلات کرونایی خراسان شمالی جذب شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا مهدی کرامتی شامگاه چهارشنبه در ستاد مدیریت استانی بیماری کرونای خراسان شمالی اظهار داشت: سهم استان از تسهیلات جامع مسکن نیز ۹۲۰ میلیارد ریال بود که ۲۹۴ میلیارد ریال آن تاکنون جذب شده است.
وی با بیان اینکه از زمان اعمال محدودیتهای جدید روزانه ۶ گروه نظارتی، ۲ گروه اطلاع رسانی و ۲ گروه اقدام برای اعمال قانون فعالیت داشتند که با همکاری مطلوب بازار و اصناف مواجه شدند،  گفت: از ابتدای اعمال طرح محدودیت مشاغل هزار و ۱۳۴ تذکر شفاهی به افرادی که محدودیتها و پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری را رعایت نکردند داده شده و همچنین ۳۶۹ مورد تذکر کتبی و ۲۵ مورد پلمب نیز صورت گرفته است.

کرامتی از تعطیلی روزبازارهای تمام شهرستانها به جز بجنورد خبر داد و اظهار داشت: در هفته جاری روزبازار بجنورد نیز به دلیل شرایط نامطلوبی که داشت، تعطیل شد.

وی به تعطیلی ۲ مرکز تجمع و کانون فروش پرنده در بجنورد نیز اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی بانک ها و دفاتر پیشخوان هم هنوز با ازدحام جمعیت مواجهند که به آنها نیز تذکر داده شده است.

 خراسان شمالی از اوایل مرداد در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفته و در ۲ هفته گذشته شمار بیماران کووید ۱۹ در این استان به صورت نگران کننده ای افزایش یافته است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.