۴۰ هزار شهروند قمی از مراکز جامع سلامت خدمات دریافت کردند 

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  ۴۰ هزار شهروند قمی از مراکز جامع سلامت خدمات دریافت کردند 
0 Comments
۴۰ هزار شهروند قمی از مراکز جامع سلامت خدمات دریافت کردند 

[ad_1]

به گزارش عصر یکشنبه روابط عمومی علوم پزشکی قم سیامک محبی همچنین افزود: حدود ۱۱ هزار تَن از این مراجعه کنندگان بنا بر تشخیص پزشکان نیاز به آزمایش و تست کرونا داشتند که این تست نیز به صورت رایگان برای آنها صورت گرفت.

معاون علوم پزشکی قم خاطر نشان کرد: همشهریان در صورت مشاهده هر گونه از علائم کرونا در خود می توانند به مرکز امام حسن (ع) واقع در شهرک امام حسن، امام خمینی (ره) در بنیاد، فرقانی در انتهای شیخ آباد، پردیس واقع در پردیسان، خوراکیان بلوار ۱۵ خرداد و پایگاه سلامت بعثت واقع در نیروگاه مراجع کرده و خدمات رایگان دریافت کنند.

وضعیت کرونا در قم از روز بیستم شهریورماه و به دنبال افزایش قابل توجه بیماران و مبتلایان این بیماری فوق قرمز شده است.

“ویروس کرونا»، موسوم به «کووید ۱۹» اواسط ماه دسامبر سال گذشته (۲۴ آذر ۹۸) در شهر «ووهان» واقع در مرکز چین گزارش شد،  ابتدا از این بیماری به‌عنوان ذات‌الریه نام‌برده می‌شد، اما کمیسیون ملی بهداشت چین در ۳۰ دسامبر سال ۲۰۱۹ (۹ دی ۹۸) به‌صورت رسمی شیوع این ویروس را در چین اعلام کرد.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۴۰۳۰، ۳۱۳۶ و ۱۹۰ تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی [email protected] در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

همه ایرانیان می‌توانند با مراجعه به سامانه غربالگری الکترونیکی ویروس کرونا به نشانی اینترنتی https://salamat.gov.ir و تکمیل اطلاعات خواسته‌شده، گام بلندی در ارتقای سلامت جامعه و شکست ویروس کرونا بردارند./

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.