۲۱ طرح همزمان با هفته دولت در نوشهر به بهره‌برداری می‌رسد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  ۲۱ طرح همزمان با هفته دولت در نوشهر به بهره‌برداری می‌رسد
0 Comments
۲۱ طرح همزمان با هفته دولت در نوشهر به بهره‌برداری می‌رسد

[ad_1]

عبدالصمد صفرنژاد روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که طرح های آماده افتتاح شامل برق رسانی، توسعه بندر ، گردشگری و فرهنگی ، منابع طبیعی، مسکن و شهری است.

وی از مخازن روغن خوراکی با ۱۹ میلیارد تومان اعتبار ، کارخانه چوب خشک کنی با پنج میلیارد تومان و فاز دوم سیلوی غلات با هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در بندر نوشهر به عنوان مهم ترین طرح های آماده افتتاح نام برد.

صفرنژاد از حفاظت خاک و کنترل رسوب مناباع طبیعی در روستای چناربن با ۹ میلیارد و ۴۳۹ میلیون تومان، مجتمع پذیرایی در منطقه چلک بخش مرکزی با هفت میلیارد تومان اعتبار، دفتر سیاحتی و جهانگردی با یک میلیارد و ۳۲۸ میلیون تومان و اجرای طرح هادی در روستای علی آباد عسگرخان با ۳۷۰ میلون تومان به عنوان دیگر طرح های آماده افتتاح یاد کرد.

آفرماندار نوشهر همچنین از آغاز عملیات اجرایی راه دسترسی بندرنوشهر به بندرخشک در هفته دولت خبر داد و گفت: این طرح ملی با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان آغاز می شود که با تکمیل این طرح مشکل کمبود فضا برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر و راه دسترسی به بندر خشکی از بندر رفع خواهد شد.

وی افزود : با بهره برداری از ۲۱  پروژه عمرانی و خدماتی در هفته دولت در این شهرستان برای ۲۷۴ نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.

هفته دولت سال گذشته ۳۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد و ۴۸۶ میلیون تومان در بخش آب، مسکن، حوزه برق رسانی، راه و شهرسازی، حوزه مخابراتی و ۱۲ طرح نیز مربوط به سایر دستگاه های اجرایی و ۲ طرح هادی در این شهرستان به بهره برداری رسید بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *