۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در سیرجان کشف شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  ۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در سیرجان کشف شد
0 Comments
۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در سیرجان کشف شد

[ad_1]

سرهنگ محمدرضا ایران نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر حین کنترل خودروهای عبوری محور سیرجان – شیراز به یک دستگاه خودروی تیبا مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این خودرو ۲۱ کیلو و ۳۵۰ گرم موادمخدر از نوع هروئین را کشف کردند که متهمان پس از تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان همچنین از کشف ۱۲۹ کیلوگرم تریاک و دستگیری چهار قاچاقچی طی ۲ عملیات پلیسی دیگر در این شهرستان خبر داد.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس شهرستان سیرجان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و موادافیونی، با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از نگهداری مواد مخدر توسط قاچاقچیان مطلع شدند و تیم های عملیاتی تشکیل دادند.

سرهنگ ایران نژاد گفت: ماموران در بازرسی از یک منزل مسکونی در سیرجان ۱۱۹ کیلوگرم تریاک را کشف و یک متهم را دستگیر کردند.

وی افزود: در ادامه همین ماموریت نیز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در محور سیرجان – شیراز به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و پس از توقف این خودرو مقدار ۱۰  کیلو گرم تریاک را کشف و سه متهم را نیز دستگیر کردند.

وی گفت: در مجموع طی ۲ عملیات یاد شده ۱۲۹ کیلوگرم تریاک کشف و چهار متهم دستگیر که با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی سیرجان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در حوزه حمل و توزیع مواد افیونی مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به ماموران انتظامی اطلاع دهند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.