کمک به مدارس البرز باید اختیاری باشد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  کمک به مدارس البرز باید اختیاری باشد
0 Comments
کمک به مدارس البرز باید اختیاری باشد

[ad_1]

احمد فراهانی روز سه شنبه درنشست با مدیرکل آموزش و پرورش استان البرزاظهارداشت: همه دستگاه ها درجلب اعتماد مردم سهیم هستند و آموزش و پرورش نیزسهم بزرگی دراین خصوص دارد.
وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات هرساله برخی افراد دراین ایام نارضایتی از روند ثبت نام درمدارس است که این موضوع دردوره مدیریت جدید آموزش و پرورش استان بهبود یافته است.
وی تصریح کرد: باتوجه به شرایط اقتصادی وهمچنین شیوع ویروس کرونا که مشکلات را تشدید کرده مدارس درسال تحصیلی آتیباید شرایط مردم را در نظر بگیرند وهر کمکی به مدارس نیز صرفا اختیاری باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش البرزهم دراین نشست با اشاره به اینکه باید برای ارتقا اعتمادعمومی نسبت به نظام جمهوری اسلامی تلاش کنیم، افزود: متاسفانه به علت مشکلات اقتصادی از تاب آوری و ظرفیت روانی مردم کاسته شده که درادارات و در مواجهه با ارباب رجوع باید بیش از پیش به تکریم و حرمت گذاری افراد توجه شود.
سالار قاسمی بیان داشت: نظارت درونی و بیرونی ازابزارهای مهم واثربخش ارتقا عملکردها و مدیریت هاست و هرکجا که مسئولیت داشتیم ضمن آنکه به مدیریت شیشه ای و شفاف اعتقاد داشته ام از نظارت های دستگاه های مرتبط استقبال کرده ام.
وی تصریح کرد: برخی دستگاه ها حقوق آموزش و پرورش را رعایت نمی کنند که از اداره کل بازرسی می خواهیم دراین خصوص به آموزش و پرورش استان کمک کند.
وی ادامه داد: یکی ازمشکلات اصلی آموزش و پرورش استان البرزدربخش زیرساخت های فضای آموزشی است که همواره ازمردم درخواست کرده ایم با هرتوان مالی به کمک آموزش و پرورش البرز بشتابند.
قاسمی تاکید کرد: بیش ازنیمی ازمدارس استان البرزتوسط خیرین ساخته شده است.
استان البرز۵۰۰ هزاردانش آموز دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *