کلیسا صندلی – آشنایی با ارگونومی

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  کلیسا صندلی – آشنایی با ارگونومی
0 Comments

[ad_1]

زمانی که چوبی ساده pews شد استاندارد صندلی در اکثر کلیساها راحتی نمی شد یک اولویت بالا. اما به ما آموخته اند بیشتر در مورد ارگونومی و چه فقیر صندلی در واقع می تواند منجر به ناراحتی کلیساها شروع به سرمایه گذاری در صندلی که ارائه پشتیبانی با کیفیت و راحتی خود را به محله های کشیش نشین. با تمرکز بر راحتی, آن مهم است برای آگاهی از برخی از ویژگی های ارگونومیک است که می تواند در یک صندلی راحتی.

کمری پشتیبانی

ستون فقرات انسان است که واقعا یک خط مستقیم اما منحنی. قسمت پایین ستون فقرات است که شناخته شده به عنوان منطقه کمر و تمایل به منحنی بیرون کمی. بسیاری از صندلی های طراحی شده با یک تخت تکیه گاه باعث می شود که کمر پهن در حالی که نشسته است. هنگامی که خرید جدید صندلی برای کلیسا خود را دنبال صندلی با کمی منحنی پشتی و کمری پشتیبانی می کند. این کمک خواهد کرد که جماعت خود را تمرکز بر روی سرویس به جای خود درد پشت!

آبشار صندلی

یکی دیگر از عوامل مهم در راحتی است که به شکل صندلی خود را. اگر صندلی باقی مانده است تخت در لبه جلو یا منحنی پایین فقط کمی لبه می تواند فشار را در پشت زانو است. یک آبشار صندلی دارای ضخامت لبه گرد فراتر از قاب, کاهش فشار و بهبود گردش خون در پاها.

فوم با چگالی

یکی از بارز ترین عوامل در جهت کلی راحتی از صندلی خود را کوسن. هنگامی که نمونه برداری کلیسا صندلی برای دو دانسیته فوم کوسن است که هر دو نرم و متراکم. پرس و جو در مورد دقیق چگالی فوم پد. تعداد بالاتر نشان می دهد متراکم تر کوسن که ارائه سطح بالاتری از حمایت و راحتی برای یک دوره طولانی تر از زمان. بسیاری از کلیسا صندلی تولید کنندگان را اندازه گیری تراکم در وب سایت خود را. اگر نه حتما به پرس و جو برای این اطلاعات است.

آشنایی با ارگونومیک نظر و اندازه گیری مفید برای باریک کردن صندلی خود را انتخاب اما فراموش نکنید که مهم ترین آزمون – در واقع نشستن در صندلی. درخواست برای نمونه از کلیسا صندلی و چند تن از اعضای جماعت خود را نشستن در آنها حداقل پانزده دقیقه در یک زمان و نظر خود را. پس از همه این افرادی که توان نشستن در این صندلی برای سال آمده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.