کشورهای اسلامی نباید دربرابر اقدام خیانت آمیز امارات سکوت کنند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  کشورهای اسلامی نباید دربرابر اقدام خیانت آمیز امارات سکوت کنند
0 Comments
کشورهای اسلامی نباید دربرابر اقدام خیانت آمیز امارات سکوت کنند

[ad_1]

مامیرگوف از کارشناسان خبری مسلمان روسیه روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: کشورهای اسلامی حتما باید به این اقدام امارات واکنش تند نشان دهند و عادی سازی روابط با رژیمی که کشتار فلسطینیان و اشغال سرزمین های آنان را بخشی از برنامه های خود می داند، باید محکوم شود.

این شخصیت مسلمان روس که مدیر جشنواره سینمایی بین المللی منبر طلایی است، معتقد است که همه مسلمانان باید از آرمان های ملت فلسطین برای داشتن حکومت مستقل خود و پایان رنج و مصیبت های این ملت حمایت کنند.

مامیرگوف از اقدام امارات برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی انتقاد کرد و افزود: چنین اقدامی حاکی از گسترش فعالیت شبکه خیانت در بین کشورهای عربی-اسلامی است که سعی دارند مساله فلسطین را به حاشیه برانند.

رئیس شبکه تلویزیونی جهان اسلام در مورد ادعای «عبدالله بن زاید آل نهیان» وزیر امور خارجه و همکاری بین‌المللی امارات که ابوظبی همچنان حامی تشکیل کشور مستقل فلسطین است، گفت: این ادعا با اقدامات دولت امارات مغایرت دارد زیرا اسراییل هیچ اعتقادی به تشکیل حکومت فلسطین ندارد و تا حد امکان سعی دارد سرزمین های فلسطین را اشغال و در آن شهرک های یهودی نشین بسازد.

وی تصریح کرد: حاکمان ابوظبی نمی توانند با دروغگویی، بر خیانت خود به آرمان مردم فلسطین خیانت کنند. 

اولین پرواز تجاری بین رژیم صهیونیستی و امارات که از فرودگاه “بن گوریون” در نزدیکی “تل آویو” با یک هیات اسرائیلی – آمریکایی به سرپرستی “جرد کوشنر” داماد و مشاور رئیس جمهور آمریکا پرواز کرده بود، حدود دو هفته پس از اعلام توافق برای عادی‌سازی روابط بین ابوظبی و تل آویو در فرودگاه ابوظبی به زمین نشست. 

کشورهای اسلامی اجازه اجرای معامله قرن را ندهند 

رئیس شبکه تلویزیونی روسی جهان اسلام گفت: نزدیکی امارات به اسراییل بخشی از تلاش های سازمان یافته برای اجرای طرح معامله قرن است.

وی خاطرنشان کرد: جهان اسلام این طرح پیشنهادی ترامپ رئیس جمهوری امریکا را رد کرده است زیرا پایه و اساس این طرح بر تایید اشغال سرزمین های فلسطین ازسوی اسراییل استوار شده است.

کارشناس خبری روس گفت که امارات می خواهد با همکاری برخی کشورهای منطقه شرایط برای اجرای این طرح را فراهم کند و همه اقدامات آمریکا و اسراییل (رژیم صهیونیستی) در منطقه برای تحقق این طرح تمرکز یافته است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.