کشف فساد اقتصادی ۱۱ میلیارد ریالی در گلستان و چند خبر کوتاه

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  کشف فساد اقتصادی ۱۱ میلیارد ریالی در گلستان و چند خبر کوتاه
0 Comments
کشف فساد اقتصادی ۱۱ میلیارد ریالی در گلستان و چند خبر کوتاه

[ad_1]

محمود اسپانلو معاون منابع انسانی دادگستری گلستان گفت که با وجود جذب ۲۹۶ قاضی جدید، این استان همچنان با کمبود قاضی مواجه است.

**

مستند تلویزیونی “عروس وامنان” از گلستان به بخش مستند کارآفرینی چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران (سینما حقیقت) راه یافت.

این مستند به تهیه کنندگی و کارگردانی فاطمه مرزبان به معرفی الگوهای ایجاد فرصت‌های شغلی در ذهن جوانان و معرفی بسیاری از مشاغل فراموش شده می‌پردازد.

**

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: شماره تلفن ۰۹۶۸۶ آماده پاسخگویی به مردم استان برای سوال در مورد بیماری ایدز است.

**

فرمانده سپاه نینوای گلستان از اجرای پویش همکلاسی سلام با همکاری اداره کل آموزش و پرورش، بسیج فرهنگیان و بسیج دانش‌آموزی برای اولین بار در استان خبر داد و گفت: با این پویش ۶ هزار بسته پوشاک و چهار هزار بسته نوشت افزار در مناطق محروم گلستان توزیع خواهد شد.

**

فرماندار بندرترکمن گفت: ۱۰ میلیارد ریال برای تعمیر و بهسازی ۵۰۰ متر از جاده روستای گامیشلی‌نزار این شهرستان اختصاص یافت.

سیدصادق شیرنگی اظهار داشت: این جاده در سال ۹۷ و ۹۸ بر اثر بارش های شدید تخریب شده بود.

**

پزشک داوطلب هلال احمر گلستان برای ساخت خانه های نیازمندان در شهرستان نیمروز استان سیستان و بلوچستان مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال اهدا کرد.

**

فرمانده انتظامی گلستان گفت: پلیس امنیت اقتصادی استان موفق شد در هشت ماه گذشته ۲ فقره اخلال در نظام اقتصادی کشف کند که میزان برآورده شده این پرونده‌ها بیش از ۱۱ میلیارد ریال است.

سرتیپ دوم ستاد محمدسعید فاضل‌دادگر با اشاره به اجرای ۱۶ مرحله طرح‌های عملیاتی، گمرکی، دخانی و مواد و کالای ممنوعه از سوی پلیس امنیت اقتصادی استان در هشت ماه گذشته امسال اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز هزار و ۴۴۴ پرونده قاچاق در استان تشکیل و هزار و ۹۱۰ متهم نیز دستگیر شدند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *