چگونه به صورت خودکار شرح تصاویر خود را در انجام دهید

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  چگونه به صورت خودکار شرح تصاویر خود را در انجام دهید
0 Comments

تایپ کردن زیرنویس ها یا زیرنویس های فیلم به صورت دستی در پرونده های ویدیویی Adobe® Premiere® Pro چیزی از گذشته است. با پسوند رایگان Trint ، به طور خودکار پرونده های صوتی یا تصویری خود را از Premiere Pro به Trint ارسال کنید تا رونویسی شود ، سپس به راحتی زیرنویس ها (SRT یا EDL) را در عرض چند ثانیه به پروژه خود اضافه کنید.

بیایید نگاهی کوتاه به نحوه نصب و استفاده از Trint برای Adobe® Premiere® Pro بیندازیم.

شروع شدن
پس از بارگیری و نصب برنامه افزودنی Trint برای Adobe® Premiere® Pro ، پانل Trint (پنجره> پسوندها> Trint) را باز کنید. لطفاً توجه داشته باشید که برای استفاده از پسوند Trint باید یک حساب Trint را با اعتبار داشته باشید.

برای ایجاد یک حساب Trint و گرفتن 30 دقیقه رونویسی رایگان ، اینجا را کلیک کنید.

وقتی پانل Trint را باز کردید و وارد حساب Trint خود شدید ، می توانید Trints خود را ببینید. جزئیات زیر نمایش داده می شود:

عنوان اسم مثلث
وضعیت وضعیت فعلی Trint: رونویسی ، آماده ، ویرایش یا قفل شده است
آخرین به روزرسانی تاریخ و زمان آخرین بروزرسانی Trint
اقدامات عملکردهایی که می توانید با هر Trint انجام دهید ، مانند دانلود زیرنویس ها / زیرنویس ها به عنوان فایل SRT یا EDL
زیرنویس ها یا زیرنویس ها را در 5 مرحله سریع اضافه کنید
1. بارگذاری برای بارگذاری یک فایل صوتی یا تصویری برای رونویسی ، یا آن را از محل آن بر روی رایانه خود به جعبه در سمت راست بالای پانل Trint بکشید (“فایلها را برای رونویسی یا انتخاب پرونده ها در اینجا رها کنید”) یا “انتخاب” پرونده ها “برای یافتن مکان یابی در رایانه خود:

صفحه نمایش پسوند 7 Trint Adobe Premiere Pro 7

 

2. گزینه های رونویسی را انتخاب کنید پرونده صوتی یا تصویری به طور خودکار شروع به بارگذاری در Trint برای رونویسی می کند. هنگام آپلود کردن ، زبان را انتخاب کنید و آیا دوست دارید از کلمات سفارشی خود در Vocab Builder استفاده کنید:

 

صفحه نمایش پسوند 9 Trint Adobe Premiere Pro 9

 

3. دانلود زیرنویس ها / زیرنویس ها پس از اتمام رونویسی پرونده ، روی نماد موجود در ستون Actions کلیک کنید تا پرونده عنوان را در رایانه خود بارگیری کنید:

 

صفحه نمایش پسوند 12 Trint Adobe Premiere Pro

 

4. قالب پرونده را انتخاب کنید قالب پرونده ای را که می خواهید بارگیری کنید ، یا SRT یا EDL انتخاب کنید:

 

زیرنویس فارسی سریال

 

5a SRT برای پرونده های SRT ، تنظیمات برگزیده خود را ، از جمله طول زیرنویس / زیرنویس ، برای نمایش نام اسپیکرها ، موقعیت و مورد انتخاب کنید:

 

صفحه نمایش پسوند

پرونده عنوان به رایانه شما بارگیری می شود. برای افزودن زیرنویس ها / زیرنویس ها به پروژه خود ، پرونده را پیدا کرده و آن را به جدول زمانی پروژه بکشید.

5b EDL اگر از یک پرونده EDL استفاده می کنید ، توصیه می کنیم تنظیمات برگزیده پیش فرض را از پنجره های بازشو انتخاب کنید. وقتی فایل های EDL بارگیری شدند ، “File> Import …” را انتخاب کنید و سپس آنها را در رایانه خود پیدا کنید. پوشه را از پانل Project باز کنید ، تمام پرونده ها را انتخاب کنید و “File> Link media …” را انتخاب کنید. برش های ویدئویی ابتدا با پرونده کاملاً ویرایش شده / ادغام شده نمایش داده می شود و پس از آن هر کلیپ جداگانه. برای افزودن زیرنویس ها به فیلم بریده شده ، فایل SRT را از پسوند Trint بارگیری کنید ، مطمئن شوید که “Highlights only” را بررسی کنید ، سپس پرونده SRT را وارد کنید ، رسانه را به پرونده ویدیوی اصلی پیوند دهید ، و فایل زیرنویس را روی پروژه بکشید. پانل برای همگام سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *