چگونه برای ایجاد یک دعوت آبجو, باغ, برای, میخانه, نوار یا رستوران

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  چگونه برای ایجاد یک دعوت آبجو, باغ, برای, میخانه, نوار یا رستوران
0 Comments

[ad_1]

این که زمان از سال دوباره است که در آن شما نیاز به شروع به فکر کردن در مورد باغ خود را برای تابستان. در اینجا چند ایده های مفید:

1. باغ فضاهای باز

اول و مهمتر از همه یک باغ متصل به یک میخانه, نوار یا رستوران باید احساس مانند یک باغ و در فضای داخلی. بسیاری از صاحبان سعی کنید برای ادامه پس از اتمام داخلی به خارج است که شکست هدف از باغ جو است. باغ باید, هوای آزاد, ویژگی های مانند سنگ و آجر و مبلمان باید مانند مبلمان فضای باز است. در سفر من من در بر داشت بسیاری از باغ آبجو با چوب ورق و پارچه پوشیده شده نوار مدفوع – این مناطق در حال تلاش برای شبیه فضاهای داخلی. به جای آن سعی کنید برای در آغوش باغ در فضای کار با بسیاری از مواد و پس از اتمام در دسترس هستند که برای تبدیل یک فضای مطلوب به هیجان انگیز, خارج از منزل را تجربه کنند.

2. سبک

تصمیم گیری در سبک خود را و یا تم و پس از انجام برخی تحقیقات.

نگاهی به ساختمان و دیواره های آن – وجود هر موجود از ویژگی های است که ممکن است منجر به یک سبک و یا که می تواند تاب?

نگه داشتن موضوع در حال اجرا از داخل کشور از طریق به خارج – برای مثال, اگر شما یک هنر دکو داخلی و سپس سعی کنید به ترکیب هنر دکو مجسمه های کاشی یا لامپ خارج به جای این که کلی باغ. اگر آن است که یک سنتی میخانه با بسیاری از خرت و پرت و سپس حمل, هوای آزاد, خرت و پرت از طریق.

3. آب و هوا

آب و هوا ملاحظات

تابش خیره کننده/حرارت عامل: استفاده از سایبان های کاشت و یا شیشه ای رنگی برای پراکندن.

باد: استفاده از باد شکن. هر چیزی را می توان طراحی شده برای کاهش عامل باد – بید نرده فلزی و یا چوب قاب با شیشه یا بوم باد شکن. من به تازگی طراحی داربست زمینی و دلیل آن را بر روی چهار چرخ آن را منقول است که واقعا خوب کار کرده برای من مشتری.

هنگامی که تصمیم گیری در موقعیت صندلی خود را در نظر بگیرید که جهت باد می آید از.

باران: ارائه پوشش های مناسب برای افراد سیگاری در آب و هوای بد. به خصوص در آب و هوای مرطوب و دائمی ثابت راه حل مانند شیشه در یک چوب و یا شیشه چارچوب بسیار بیشتر خواهد بود نگهداری از بوم سایه بان. شیشه ای بدان معنی است که نور روز/نور خورشید می تواند از طریق آمده است که مهم است در آن روزهای گرم تابستان. اگر آن را می شود بیش از حد گرم و یا روشن و سپس در بیرون پرده ها را می توان نصب شده است.

4. مقررات

قبل از ساخت هر چیزی مهم است به دانستن آنچه که شما مقررات محلی هستند. در ایرلند دستورالعمل برای پوشش مناطق توضیح داده شده است مانند یک سرپناه اتوبوس که در آن سقف را پوشش می دهد یک منطقه است که دارای دیوار که 50 درصد باز و 50% بسته شده است.

5. افراد سیگاری

تقسیم افراد سیگاری و غیر سیگاری ها اگر شما از این فضا است.

باز کردن ویندوز ممکن است یک گزینه به عنوان دود کشیده شود می تواند به داخل کشور و مشتریان نمی مانند این.

ارائه ساعتهای در جداول و چند سطل شن و ماسه مورد محل که از آن ته سیگار را می توان از در زمان تمیز کردن.

6. زشت مناطق

مطمئن شوید که نمایش خوب و رو به bin/زباله مناطق و یا ماشین-پارک. استفاده از غربالگری با گیاهان و یا چوب نرده برای پنهان کردن زشت مناطق.

7. روشنایی

دوباره با استفاده از هوای آزاد, اتصالات است که با توجه به سبک خود را که آیا مدرن یا سنتی. چراغ ها را می توان نصب شده به انواع چیزها و مکان. سعی کنید در فضای باز led چراغ طناب زیر ازاره در سطح پایین و یا بالای یک دیوار برای گرم خوب تب و تاب بودن. اغلب شما می توانید اتصالات که چراغ بالا و پایین نتیجه گرفتن دو بهره مند شوند. نور را انتخاب کنید که به ایجاد محیط بدون دادن مشتریان خود را با یک سردرد از تابش خیره کننده. شمع همیشه نگاه fab در یک باغ تنظیم به ساده شیشه مربا شیشه قفس پرنده یا عتیقه غربال یا اشیاء فلزی. اگر شما یک بار آن تب و تاب بودن در تاریکی با شمع و چراغ نوار چراغ.

8. عمومی, میله

بررسی مقررات محلی بر این در بسیاری از موارد, هوای آزاد, میله نیاز به واقع در دود منطقه آزاد در غیر این صورت فرد خدمت در نوار خواهد بود موضوع را به دود استنشاق. اگر با استفاده از چوب با استفاده از چوب ساج و یا مناسب, هوای آزاد, چوب با کمی جزئیات به عنوان ممکن است به طوری که آب جمع آوری نمی کند و در آن ترک. استفاده از چوب در خارج از منزل به معنی شما در حال رفتن به باید متعهد به حفظ آن است. موضوع به انواع آب و هوا به این معنی است که هر آنچه در پایان شما با استفاده از نیاز به صدر به طور منظم. سنگ کانتر تاپس هستند چرا که آب اجرا می شود. استفاده از قفل شو یخچال و تحت شمارنده واحد برای امنیت. مطمئن شوید که وجود دارد این است که دائم پوشش بیش از نوار و مشتری به طوری که این شمارنده می تواند مورد استفاده قرار گیرد در تمام آب و هوا ،

9. کاشت

گل را به مردم لبخند پس برو دیوانه با آنها! استفاده از رنگ های متناسب با خود را باغ پالت. آن همیشه خوب است به چند گونه در یک مزرعه و یا گلدان فقط در مورد یکی از آنها شکست. شما می توانید گل و گیاه در هر چیزی تا زمانی که وجود سوراخ برای اجرا کردن آب – سطل, دوچرخه, تخت… یک نگاهی به این ایده ها. درخواست خود را کش به نصب لوله کشی سیستم آبیاری تنظیم یک تایمر با تغذیه در حال اجرا برای تمام گیاهان و گل. می توان آن را به آب در شب به طوری که اجرا کردن آب خواهد ناپدید شده اند صبح. تغییر کشاورزان را به پیچک و درختان کوچک مانند جعبه های تامینی در زمستان برای همیشه سبز نگاه کنید.

توصیه من به شما استخدام یک طراح به راهنمای شما را از طریق همه از این. یک توصیه متخصصان این است که ارزش آن را و شما معمولا می توانید موافقت با یک طراح که به سطح آنها درگیر به طوری که با توجه به بودجه شما.

برای ایده های بیشتر در باغ چک کردن پست های وبلاگ در http://www.pubdesigndoctor.com/category/beer-gardens/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *