چگونه آفریقای جنوبی می تواند به ایجاد میلیون ها شغل واقعی خود را در آن آستان

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  چگونه آفریقای جنوبی می تواند به ایجاد میلیون ها شغل واقعی خود را در آن آستان
0 Comments

[ad_1]

مفهوم ذهن ترا درهم میشکنند اما این ایده ساده است – اگر ما حرکت به پایین West Coast رفتن گذشته در پورت نللته و متوقف در یک روستای کوچک ماهیگیری به نام Hondeklip خلیج ما را حل و فصل برخی از 540 نفر که در آن اصلی مشاغل اختصاص داده شده به ماهیگیری و گردشگری – در آن نهفته است حدود 95 کیلومتری جنوب غرب این منطقه سرمایه سپرینگبک.

بسیاری از سال پیش در این روستا مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک بندر برای صادرات سنگ مس از معادن اطراف سپرینگبک بود اما بعد از آن پیشی گرفته توسط پورت نللته که تا به حال امن تر بندرگاه و همچنین به عنوان یک خط راه آهن.

امروز Hondeklip خلیج محبوب منطقه ای مقصد تعطیلات و در خدمت ماهیگیری و الماس-معدن جامعه است.

دهان Spoeg رودخانه واقع شده است و حدود 18 متر SSE پایین ساحل از Hondeklip بای. وجود غارهای باستان شناسی علاقه دارد و متصل به Khoisan مردم است.

جمعیت این روستای کوچک ماهیگیری متشکل از برخی از 540 روح. شغل اصلی وجود دارد متصل است به پرورش آبزیان – در واقع پرورش صدف آبالون یا Perlemoen آن را به عنوان محلی شناخته شده است.

اما این صنعت تنها شروع چیزی بسیار هیجان انگیز است که می تواند مجموعه ای از مشاغل بازار alight در سراسر کشور است. اگر ما شروع با صدف آبالون, یکی دیگر از فرصت خود را در واقع یک ثروت از فرصت هایی که در حالت ایده آل خواهد مکمل یکدیگر است. اما چگونه می تواند به ما ضربه این پروژه ،

ما باید شروع به سمت راست در ساحل توسط excavating یک کانال رفتن داخلی و در حالی که ما در حال انجام است که ما می توانیم استخراج نمک از آب دریا در محل. که نمک باید انبار به دلیل آن استفاده می شود می گذرد در تاریخ بعد برای نسل پاک برق قدرت.

گام بعدی این است که به کاشت انواع Salicornia است که رشد بسیار موفقیت آمیز در دیگر نقاط جهان به خصوص که در آن وجود دارد فقیر خاک به طور معمول مناسب برای سنتی محصولات کشاورزی.

Salicornia یک سرده از شاداب نمک خواه (نمک متحمل) و گیاهانی که در باتلاق نمک در سواحل و در میان حرا. Salicornia گونه های بومی آمریکای شمالی و اروپا و جنوب آفریقا و جنوب آسیا است. نام مشترک برای جنس شامل glasswort و pickleweed. اصلی ترین گونه های اروپایی است که اغلب خورده به نام مارش گیاهان در بریتانیا و آمریکای شمالی گونه است که گاهی اوقات فروخته شده در فروشگاه های مواد غذایی و یا به نظر می رسد در رستوران منوها معمولا به عنوان ” دریای لوبیا و یا گیاهان سبز.

با این حال جدا از اینکه یک ظرافت وجود دارد بسیاری دیگر برای استفاده از این گیاه به دلیل آن را می توان مورد استفاده برای تولید سوخت جت آرد برای پخت و روغن. ناسا در حال حاضر در حال کار بر روی سوخت جت جنبه.

در حال حاضر ما بر روی کاشت بامبو و این می تواند مورد استفاده قرار گیرد دوباره برای انواع برنامه های کاربردی که شامل تولید انواع خاصی از لباس و کفپوش بام و مبلمان خانگی. آنها احتمالا بسیاری هنوز ناشناخته دیگر برنامه های کاربردی است که می توان آن را به عنوان به خوبی.

بعدی کاشت کنف تجاری یا ماری جوانا – این بسیار هیجان انگیز در آفریقای جنوبی در حال حاضر چرا که با وجود یک حرکت قوی به legalise استفاده از مشتقات این گیاه عمدتا برای درمان سرطان است. مهم است به یاد داشته باشید که فروش ماری جوانا پزشکی در حال حاضر تبدیل به یک حقوقی محصول در 24 ایالت آمریکا – برای اولین بار بود که کلرادو.

در حال حاضر همه این است که تنها با لمس بر روی محصولات است که می تواند رشد و یا ساخت در محل. اما حفاری کانال و احداث “کانال ایستگاه” – قرض خود را به یک شکل از حمل و نقل است که بسیار رایج در دیگر نقاط جهان اما هنوز در آفریقای جنوبی – اگر این انجام می شد و این امر در حال حاضر منجر به یک قایق و یا بارج ساخت و ساز کسب و کار.

این به نوبه خود در حال حاضر ما را به بازار کار و هر یک از محصولات فوق دارای یک spin-off در که یکی نیاز به نیروی کار را به انجام فقط در مورد هر جنبه ای از کاشت به ساخت و ساز و به بازاریابی است.

به عنوان کانال (و من می گویم کانال زیرا آنها خواهد شد بیشتر واحدهای توسعه یافته به همراه محیط ساحل) به نقل داخلی, این را به من قرض بدهید و خود را به ستون فقرات کاملا جدید شکل ارزان و مناسب حمل و نقل در سراسر کشور است.

هر واحد زمانی که آن را تاسیس خواهد کرد و دوباره تبدیل به پایه و اساس از ویژگی های مدارس برای آموزش کشاورزان millwrights برق و لوله کش و بسیاری که هنوز unthought از مشاغل مورد نیاز برای هر یک از مراحل ذکر شده در بالا.

همه درگیر کار را بسیار خود را با طبیعت سازگار با محیط زیست – وجود خواهد داشت بدون بحث از معدن و یا fracking – بدون از بین بردن محیط زیست و یا کشتن حیوانات – در واقع مردم و حیوانات دوستانه در سراسر طیف.

در نهایت هر یک از واحدهای خواهد بود peopled با تمام آفریقای جنوبی در سراسر طیف و تعداد کارهایی که در دسترس تبدیل خواهد شد را به نفع کشور برای صدها سال به آمده است. چه بیشتر می تواند یک درخواست از این ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.