چه پلی استر, پرچم, آگهی ها?

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  چه پلی استر, پرچم, آگهی ها?
0 Comments

[ad_1]

پلی استر پارچه ای است که یک پلیمر بر اساس مواد ساخته شده از پت یا پلی اتیلن ترفتالات.

چه پلی استر?

برخی از پلی استرها هستند گیاهی از طبیعی مواد شیمیایی اگر چه آنها در اقلیت هستند. برخی از این به طور طبیعی اتفاق می افتد پلی استرها و چند آنهایی که مصنوعی مانند polybutyrate هستند که زیست تخریب پذیر, اما بسیاری از آنها نه.

برخی از پلی استرها هستند “ترموپلاست” و این نوع استفاده در پارچه پلی استر.

پارچه پلی استر استفاده می شود به طور گسترده در صنعت پوشاک, مبلمان, تولید و ملافه ملافه و پتو و پوشش – و همچنین در گرافیک تبلیغاتی جهان.

فیبر همچنین در طناب تایر تقویت کننده نوار نقاله و تسمه و کمربند ایمنی و پوشش پارچه. از دیگر مواردی است که می توان با حیوان خانگی هستند برزنت بطری ال سی دی نمایش holograms نوار عایق فیلتر یا باد کردن کیکس فیلم برای خازن فیلم, سیم عایق بندی, و غیره. پلی استر استفاده می شود در چوب با کیفیت بالا به پایان رساندن در پیانو و گیتار و داخلی از ماشین ها و کامیون ها. آن است که توانایی به عنوان یک پر کننده در متخلخل جنگل مانند بلوط یا چوب ماهون. آن است که sandable و polishable و در نهایت با دوام است.

پارچه پلی استر بسیار مقاوم در برابر لکه و تنها برخی از تخصص رنگهای قادر به طور دائم رنگ پارچه. این رنگها در ترکیب با استفاده از گرما و فشار برای چاپ طرح های تجاری یا گرافیک در این مواد است. شما ممکن است دیده می شود این پارچه استفاده می شود در مقابل مورد علاقه خود را سریع رستوران مواد غذایی در flab بنر لهستانی.

پلی استر می توان به “مخلوط” و یا استر با الیاف طبیعی مانند پنبه برای ایجاد یک پارچه است که چین و چروک خوردن رایگان, rip مقاوم و نمی کوچک در واشر و خشک کن مانند پنبه را در آن خود را. پلی استر مخلوط با پنبه و یا دیگر الیاف طبیعی و همچنین مقاوم در برابر قالب و mildews بهتر از فقط یک الیاف طبیعی مانند پنبه ای یا کتانی.

یکی منفی است که پلی پارچه مستعد ابتلا به شعله بیشتر از پارچه های دیگر اگر چه با توجه به سبک طبیعت پارچه آن خواهد بود و بعید است برای اضافه کردن مقدار سوخت به یک در حال حاضر سوزش آتش است.

پلی استرها نیز ساخته شده است به آینه الیاف طبیعی. به عنوان مثال “polysilk” فیبر بدیهی است که تقلید ابریشم. Polyknits استفاده شده است برای 50+ سال, اما در حال حاضر می تواند تقلید از پنبه یا پشم و یا تافته یا دیگر طبیعی یا مصنوعی الیاف اغلب با دوام برتر است.

همه در همه, پلی استرها هستند, معجزه, علم و زندگی به عنوان شما می دانید آن را به عقب خواهد رفت 75 سال بدون آن.

خواهد پلی استر کوچک?

بله و نه. اگر شما یک تی شرت پلی استر و یا بنر یا هر چیز دیگری در این واشر در داغ و خشک کن در حرارت بالا ، پلی استر است که در معرض گرما, اما بیشتر از آنچه که آن را به طور معمول در برخورد یا واشر یا خشک کن, به خصوص اگر شما یک خشک کن است که به طور خودکار خاموش هنگامی که آن را حس می کند که بیشتر از رطوبت شده است زدوده است. این امر به این معنی است که این پارچه می شود هرگز واقعا گرم و خشک است. بنابراین اگر شما نمی افروختن آن را در خشک کن بسیار وجود دارد به نگرانی در مورد.

پس آنچه را به پلی استر کوچک? اگر شما به عنوان خوانده شده هر یک از مقالات من در چاپ تصعید رنگ شما می دانید که مختصری از قرار گرفتن در معرض گرما و فشار – به منظور انتقال یک CMYO تصویر از یک انتقال ورق به پارچه پلی استر – نه تنها نمی کوچک آن را ایجاد خیره کننده مستمر تن گرافیک بر خلاف نقطه وضوح از یک چاپگر های دیجیتال.

چه نوع از گرما را شرینک پلی استر? گرما طولانی مدت تر است به احتمال زیاد به علت حداقل برخی از انقباض. می تواند خود را خشک کن کوچک یک بنر پرچم? اما شما واقعا می خواهم به کار در آن است.

چه هستند مزایای استفاده از پلی غنی می آمیزد

در یک معنا ما در حال حاضر در پاسخ به این سوال با توجه به پارچه است که “غنی سازی” با پلی استر مانند پنبه است. خطر بیش از حد تکرار 50/50 پنبه توپ را روی گوه پیراهن است که واقعا یک 50/50 پنبه پلی استر توپ را روی گوه شرت. در قلمرو پلی استر پرچم, آگهی ها, پنبه است و نه یک ضرورت خواهد بود و به احتمال زیاد یک مسئولیت به عنوان آن بسیار راحت برای پوشیدن دارم اما نمی خواهد به عنوان با دوام به عنوان 100% پارچه پلی استر.

پلی استر پرچم چاپ بنر

آنچه “چاپ تصعید رنگ” و چه مدت است که زمان تولید?

اول, اجازه دهید من می گویند با تشکر از شما برای درخواست من در مورد علاقه شخصی من محصول و موضوع!

دوم اجازه دهید من می گویند که این است که واقعا دو متمایز سوالات بنابراین من قصد دارم به تجزیه آن را به عنوان اگر آن را دو سوال اما در قالب بند… در واقع چند پاراگراف شکل اما با توجه که من در پاسخ به بخش دوم سوال “چه مدت است که زمان تولید.”

چاپ تصعید رنگ است که روند ایجاد یک گرافیک, هنر, یا کپی یا هر سه بر روی یک ورق از پارچه پلی استر. بله, من می دانم من فقط به شما یک جواب کلیشه اما به عنوان من می خواهم به توضیح دهید که دقیقا همان چیزی است که مستلزم.

اگر شما آشنایی با جوهر مجموعه شما به احتمال زیاد می دانید که در چاپ دیجیتال مستقیم به پارچه یا بستر – که شما می توانید با استفاده از یک رنگ CMYK تنظیم برای تولید یک 4CP (چهار رنگ, روند, و یا پر رنگ) چاپ بر روی هر چیزی از استاتیک چسبیده کن به راه راه پلاستیکی به وینیل یا پارچه پارچه آگهی ها (دومی IMO پایین تر است به رنگ زیر چاپ روی پلی استر, بنر, مواد).

اما با چاپ تصعید رنگ کسی راه دقیق تر از من تا به حال وحی و چشم انداز آن را به عنوان به چاپ یک تصویر در یک انتقال حرارتی کاغذ با استفاده از استاندارد CMYK چاپ رنگ اما نه برای چاپ یک CMYO رنگ مجموعه ای که مخفف CyanMagentaYellowClear. که حتی می آید با این مسائل است؟!

صرف نظر از این که چگونه و یا چرا عالی ترین چاپ دسته ای از زمان همه تصور می شد از گفت نابغه با استفاده از رنگ و گرما و فشار و من نمی خواهد زحمت رفتن به گرما و فشار و به همین دلیل او و یا او قادر به تصمیم گیری برای استفاده از حمايتهاي ناشناخته CYMO رنگ تنظیم و چاپ آن بر روی کاغذ الصاق آن به یک حیوان خانگی پارچه و ارسال آن از طریق 400F (205C) غلطک در 400 پوند. فشار برای ایجاد زیبا مستمر تن را چاپ می کند اما هر چه آن کار می کرد!

تا آنجا که زمان تولید (من در حال حاضر معرفی بخش 2 از این سوال در مورد شما خواننده عزیز از دست رفته آن) در آن طول می کشد کمی طولانی تر از راست دیجیتال به بستر چاپ زیرا شما را مجبور به ازدواج با چاپ بستر یک.k.یک. در این مقاله انتقال, به, پارچه, پس از آن با دقت به طوری که برای جلوگیری از چین و چروک, تغذیه آن از طریق تحت فشار گرم غلطک.

من می خواهم بگویم اگر شما در حال ایجاد یک 4ft. توسط 8ft. بنر با استفاده از چاپ تصعید رنگ آن ممکن است مصرف نیم ساعت. البته اگر شما 10 نسخه از این بنر, آن ممکن است تنها یک ساعت به همین دلیل است که ما ارائه می دهیم در صنعت ما مقدار تخفیف. نه چون ما خوب ذهن شما اما از آنجا که رقبای ما انجام دهید!

چگونه بسیاری از رنگ ها را می توان تکثیر با استفاده از تصعید رنگ?

اجازه بدهید جواب این سوال را با پرسیدن یک سوال از شما. چگونه بسیاری از رنگ ها وجود دارد در CYMK یا CYMO طیف رنگ? من نمی دونم اما آسمان محدود است. ما هنرمندان که به ما اعتماد به چاپ نقاشی های خود را عکاسان که اعتماد ما را به ارائه خود را عکاسی تجاری و هنرمندان با مقدار بسیار کمی از خودت تجاری توانایی های هنری برای چاپ طرح های خود را. ما قادر به تقلید از زندگی واقعی در رنگ کامل و در یک راه برتر برای تقریبا هر نوع دیگری از چاپ.

است تصعید رنگ استفاده می شود به صورت چهار رنگ روند ،

این است که راحت تر به جواب از سوال قبلی. پاسخ: خواندن پاسخ قبلی. اگر ما می توانید چاپ, کامل رنگ ما همچنین می توانید چاپ سیاه و سفید. در واقع این یک جعلی سوال که هیچ کس در واقع می خواهیم که سوال می کنند ، من فکر نمی کنم… من فکر می کنم من وزیر تضعیف آن در. خبر جعلی جعلی سوال!

پلی استر پرچم در مقابل سایر بسترهای

سنگین-وزن نایلون و پلی استر پرچم مقایسه با دوام?

در حالی که نایلون, برای مثال, می توان چاپ آن را نمی توان با استفاده از چاپ تصعید رنگ چاپ. دوام به عنوان یک پارچه ؟ من مطمئن هستم که اما به عنوان یک کاربر از هر دو من می خواهم بگویم این است که یک سیب را به پرتقال مقایسه اگر چه من در تجربه شخصی من است که آنها بسیار نزدیک به حتی و البته با بسیاری از کاربردهای مختلف از یکدیگر است.

چه تفاوت بین گرمکن پلی استر بافته شده و کاملا دوخته پرچم ؟

تمام پارچه پلی استر بافته شده است و “بافتنی” یک اسم بی مسمی می دهد که یک عکس از مادر بزرگ بر روی نیمکت با سوزن های بافندگی. “به طور کامل دوخته شده” نیز گمراه کننده آن را به عنوان به معنی هر hems دوخته شده نه بافته شده یا چاقو به پایان رسید.

آنچه که یک عمر گرمکن پلی استر بافته شده و کاملا دوخته پرچم ؟

آن متفاوت است. چگونه است که پرچم امن. که در آن است آن را امن? چه باد و خورشید و شرایط آب و هوا در منطقه پرچم استفاده خواهد شد ؟ خورشید و باد در حال دشمنان تمام آگهی ها و تاسیسات خود اما در پرچم اگر امن بیش از یک قطب باد کمتر است یک عامل از خورشید خواهد بود.

اما یک پرچم در یک قطب مانند یک کشور یا دولت پرچم دارای یک زندگی متوسط 6 تا 12 ماه. یک بنر پرچم یش به یک دیوار مارس سال گذشته اگر چه به عنوان باد را کمی تحت تاثیر قرار دهد. در سمت شمال ساختمان این بنر گذشته ممکن است پنج یا ده سال. در سمت جنوب غرب به طرف شرق یا طرف خورشید را کاهش می دهد که بنر پرچم را در طول عمر شاید تا 50 درصد یا بیشتر.

چرا انتخاب پارچه بیش از وینیل?

در یک کلمه “classiness.” این است که حتی یک کلمه ؟ بدون در نظر گرفتن که شما به جای پوشیدن یک لباس دوست داشتنی و یا قطعه ای از وینیل? من شخصا می خواهم به پوشیدن یک دست نرم پارچه و لباس هر روز اگر چه شوهر ممکن است umbrage در پوشیدن لباس.

وینیل به نظر می رسد خوب وینیل. پارچه پارچه آگهی ها نگاه کنید نه مثل یک پلاتین با بینی و چشم بوده است. به سادگی قرار دادن آنها نگاه طبیعی جعلی مانند فوق پلاتین ورزش ها!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.