چند خبر کوتاه از نیروی انتظامی زنجان

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  چند خبر کوتاه از نیروی انتظامی زنجان
0 Comments
چند خبر کوتاه از نیروی انتظامی زنجان

[ad_1]

سرهنگ سعید بابایی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور مطالبات به حق شهروندان طرح پاکسازی مناطق آلوده و مبارزه بی امان با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر در شهر زنجان با هماهنگی مقام قضایی و با رعایت ساز وکارهای بهداشتی اجرا شد.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی محل فعالیت تعدادی از سوداگران مرگ در چند نقطه شهر زنجان شدند، اظهار داشت: در چند عملیات موفق پلیسی و با سرعت عمل بالا، سه سوداگر مرگ و معتاد متجاهر دستگیر و از یکی از متهمان بیش از ۳ هزار دارو عدد و ۱۳ کیلوگرم شربت متادون غیرمجاز و تقلبی کشف شد.

بابایی با تاکید بر استمرار طرح های پاکسازی و تقدیر از همکاری شهروندان با پلیس تصریح کرد: مردم می توانند از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و گزارش به موارد مشکوک نقش موثری در مبارزه با فروشندگان مواد مخدر داشته باشند.

کشف و ضبط بیش از سه میلیون نخ سیگار خارجی قاچاق  

فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی و کشف و ضبط سه میلیون و ۸۹۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق از یک واحد صنفی به ارزش تقریبی بیش از ۱۱ میلیارد ریال خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش افزود: ماموران پلیس آگاهی این استان با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی و در اجرای طرح کنترلی و نظارتی صنوف یک فرد سودجو که اقدام به نگهداری و قاچاق مواد دخانی می کرد را شناسایی و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی اظهار داشت: با انجام اقدامات نامحسوس پلیس، محل مورد نظر شناسایی و پس از کسب مجوز قضایی مورد بازرسی قرار گرفت که در این بازرسی از محل سیگار قاچاق خارجی با مارک‌های مختلف کشف و ضبط شد.

سردار جهانبخش افزود: در این راستا یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

کشف ۷۰ تن گندم قاچاق در زنجان
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف و ضبط ۷۰ تن گندم قاچاق شد که ارزش تقریبی آن از سوی کارشناسان مربوطه بیش از ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

سرهنگ ایرج خانی پور افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی شهرستان سلطانیه حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به سه دستگاه تریلر حامل بار گندم مشکوک و جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه در این ارتباط سه نفر به عنوان متهم دستگیر شد، گفت: در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و هر سه متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی و اعمال قانون به مرجع قضایی معرفی شدند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *