چرا سفر جادویی کیپ تاون است ؟

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  چرا سفر جادویی کیپ تاون است ؟
0 Comments

[ad_1]

مردم اغلب از من بپرسید که چرا ما را از بازگشت سال پس از سال به کیپ تاون و پاسخ من است که همیشه همان دلیل که ما دیده نمی شود همه چیز را رتبهدهی نشده است!

“یک جهان در یک کشور” است راهی آفریقای جنوبی است که اغلب توصیف کرد اما این بیانیه به راحتی می توان به کیپ تاون به تنهایی.

کیپ تاون یکی از مقصدهای برتر در سراسر جهان برای تعطیلات این هفته و در حال حاضر که در آفریقای جنوبی توانسته است 10 سال با ثبات نسبی و رشد اقتصادی, مردم عجله برای گرفتن یک نگاه در این شهر با شکوه.

بر اساس در نیمکره جنوبی تابستان آن سال کسانی که از دسامبر ، ژانویه و فوریه; زمستان ماه های ژوئیه و اوت. برای کسانی از ما در نیمکره شمالی مقصد به صورت گرما در زمستان به هیچ یک دوم است.

آنچه شما می توانید انتظار برای دیدن و انجام دهید ؟

کوه و دریا تسلط بر چشم انداز و شکل کیپ تاون ،

یکی از اولین پورت از تماس کوه جدول که پر از خط افق با آن قابل توجه عمارت و تخت در صدر سطح. در همه جا شما بروید در کیپ تاون است در سایه کوه که در صورت تغییرات به عنوان خورشید در اطراف حرکت می کند – آن چیزی است که شما هرگز حوصله.

در اسکله زندگی teems با برنده جایزه رستوران ها و مغازه ها, سرگرمی, تحصیل و اقامت در میان همه کار بندرگاه و اسکله. رنگ روشن قایق های ماهیگیری و تنه با کشتی های کروز مانند جهان است.

زندگی در اقیانوس موج به معنی قایقرانی, گشت و گذار, گشت و گذار بادبادک آب-اسکی سنگ استخر یا فقط پارو. شنی سفید سواحل کشش تمام راه همراه دو سواحل یکی در اقیانوس هند یکی در اقیانوس اطلس با چیزی به اشغال همه.

زندگی حیوانات فراوان هر دو در طبیعت و در بیشتر ساختار محیط. این دو اقیانوس آکواریوم در اسکله ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از زندگی متنوع پیدا کردن آفریقای جنوبی خط ساحلی است.

در بندرگاه مهر و موم سالن در اطراف خورشید سرگرم کننده به بازدید کنندگان است. پرنده زندگی دیدنی از Egrets ، پلیکان الگوهای صدف فو طریق به فلامینگو و پرندگان شکاری.

دور از ساحل فوق العاده در شهرهای مرزی مانند Stellenbosch پشتیبانی منحصر به فرد شراب مسیر با صدها نوع متفاوت از شراب املاک. اسکودوی کیپ هلندی خانه با مبلمان زیبا و بینش به زندگی دیگر با ما را در یک معنای کاملا جدید به کلمه موزه در حالی که مزه کردن شراب تولید شده در این شهرک به ما بصورتی پایدار و محکم به مدرن و روز.

مشغول, تعطیلات, تنبل, تعطیلات ترکیبی از این دو – همه ما در این مکان جادویی در حالی که خورشید می درخشد را با خیرخواهی در جهان در یک کشور است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *