چرا را انتخاب کنید مادون قرمز برای پاسیو بخاری ؟

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  چرا را انتخاب کنید مادون قرمز برای پاسیو بخاری ؟
0 Comments

[ad_1]

درجه حرارت گرمتر روشن آسمان آبی و آفتابی روز فریب ما خارج است. سرگرم کننده است که بر روی کارت شما ممکن است فکر کردن در مورد چگونه پاسیو خود را در منطقه به نظر می رسد و احساس می کند ؟ اما در اینجا در بریتانیا از آنجا که ما در واقع در حاشیه غربی از آفریقایی-اوراسیا بزرگترین زمین ما اغلب در رحمت از تغییرات دما که باعث ایجاد جو بی ثباتی است. برنامه های خود را برای سرگرم کننده al-نقاشی با آبرنگ روی گچ اغلب می تواند رها شده به دلیل آب و هوای نامساعد. که گفت: شما می تواند آماده برای سرد شب یا بعد از ظهر با اضافه کردن یک بخاری مادون قرمز به منطقه پاسیو خود را.

چرا را انتخاب کنید مادون قرمز برای پاسیو بخاری ؟ در وهله اول پانل مادون قرمز منتشر می کنند بسیار بالا و درجه حرارت به عنوان گرمای تابشی. که بدان معنی است که آن را گرم اشیاء به طور مستقیم به جای گرم شدن هوا است که چه معمولی بخاری انجام دهد. بخاری مادون قرمز می توان عملکرد آن در خلاء و یا جو است. یک انتخاب عالی برای بخاری پاسیو به عنوان آنها گرم شما به عنوان به زودی به عنوان شما آنها را روشن کنید. آن را در راه به خورشید که در حال حاضر به عنوان اظهار داشت: آنها با حرارت به طور مستقیم.

مزایای استفاده از مادون قرمز به عنوان معمولی نوع گرم هستند بسیاری از. بخاری مادون قرمز قادر به ارائه لحظه گرما به مهمانان حزب خود را به عنوان آنها گرم تا فورا و گاز و بخاری نفتی برای گرم کردن. انرژی آنها منتشر می کنند, اهداف اشیاء نزدیک است که جذب انرژی و توان آن را به طور مداوم. این بخاری نیازی به سوخت های فسیلی به کار و تولید نمی هر گونه سمی دی اکسید کربن. آنها هیچ فن یا بخش های دیگر است که می تواند اغلب پر سر و صدا و تحریک کننده, باغ خود را صلح آمیز و بی سر و صدا.

شایع ترین رشته مواد مورد استفاده برای الکتریکی مادون قرمز بخاری تنگستن سیم است که مارپیچ به ارائه بیشتر در سطح منطقه است. یک طبقه بندی از بخاری مادون قرمز با طول موج باند مادون قرمز انتشار. شما می توانید از جزئیات ظریف با تامین کنندگان خود را.

در وهله اول قبل از انتخاب بخاری پاسیو, شما نیاز به فکر می کنم در مورد که در آن برای پیدا کردن آن. اگر شما فقط خود را بهبود پاسیو و یا در مورد موقعیت بخاری که آن را بهترین نگه داشتن خنک کردن مهمان. کار می کنند به خوبی به خصوص در مناطق که کف به عنوان معمولی بخاری مانند chimeneas و خاکستر چاله ممکن است مناسب دوباره کف پوش های چوبی.

فکر می کنم در مورد محل و محیط زیست به عنوان بزرگتر ممکن است لزوما همیشه بهتر است. صحبت به تامین کنندگان خود را در مورد خروجی به عنوان شما نمی خواهید یک بخاری است که قریب به اتفاق است و ممکن است مهمانان خود یا در واقع خودتان را ناراحت کننده است.

آیا به دنبال ارزان ترین گزینه برخی از کوارتز و هالوژن بخاری وعده همان نوع بهره وری, اما آنها گاهی اوقات از ویژگی های شیشه های معمولی که می خرد و تولید بسیار شدید کوتاه موج گرما.

مادون قرمز بخاری پاسیو تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب اگر شما به تازگی به سفر در سراسر اروپا و به خصوص در ماه های زمستان شما را ببینید و آنها را در کافه ها و رستوران ها در خارج از مناطق صندلی. همچنین بارها و باشگاه ها در حال حاضر ارائه و حرارت خارج برای افراد سیگاری است.

شما می توانید واقعا یک بیانیه جسورانه با یک پاسیو منطقه است. اضافه کردن رنگ و اگر شما از نوع صحیح از مبلمان پانچ کردن رنگ با پارچه و جدید بالش و بالشتک می توانید تمام خلق و خوی. چراغ هستند یک راه عالی برای افزایش درخواست تجدید نظر از سرگرم کننده است. بنابراین نگه داشتن مهمانان خود را گرم با بخاری راحت در محیط اطراف خود به خوبی تغذیه و سیراب که هنگامی که اضافه شده تا برابر مهمان شاد و موفق شب سرگرمی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *