پیوس: پرسپولیس نباید راحت امتیاز از دست بدهد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  پیوس: پرسپولیس نباید راحت امتیاز از دست بدهد
0 Comments
پیوس: پرسپولیس نباید راحت امتیاز از دست بدهد

[ad_1]

فرشاد پیوس روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به توقف سرخپوشان برابر نفت مسجد سلیمان در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی بدی را از پرسپولیس ندیدیم و این تیم می توانست در بازی دیروز پیروز شود اما همانطور که همه دیدن شانس با تیم یار نبود و پنالتی به گل تبدیل نشد.

وی ادامه داد: از طرفی موقعیت های تیم هم هدر رفت تا پرسپولیس نتواند به ۳ امتیاز این مسابقه دست پیدا کند.

وی افزود: از الان درست نیست که بخواهیم پرسپولیس را قضاوت کنیم و تازه سه مسابقه از لیگ برتر گذشته اما به راحتی هم نباید این امتیازات را از دست بدهیم چرا که ممکن است در راه قهرمانی برای تیم مشکل‌ساز شود.  

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شانس پرسپولیس برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر خاطرنشان کرد:  تیم خوبی داریم و نباید ناامید باشیم. از الان هم همانطور که گفتم نمی‌شود چیزی را پیش‌بینی کرد.

وی ادامه داد: همیشه بازی های اول فصل شرایط خاص خودش را دارد و باید حداقل یکی دو دیدار دیگر بگذرد تا بتوانیم پرسپولیس امسال را قضاوت کنیم اما به نظر من پرسپولیس امسال هم قهرمان است.

 ‌پیوس سپس با اشاره به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس یک بازی بسیار حساس در فینال لیگ قهرمانان دارد و باید در دیدارهای لیگ برتر خود را آماده این مسابقه کند.

وی افزود: کادر فنی باید در این مسابقات نقاط ضعف و قوت تیم را بررسی کنند تا برای فینال از بهترین نفرات استفاده کند. همچنین مسابقات لیگ می‌تواند از نظر روحی و روانی هم برای فینال آسیا مفید باشد و بازیکنان در صورت کسب نتایج خوب با روحیه عالی به استقبال فینال بروند.

وی در مورد خط حمله تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکی از مناطقی که حتما باید ترمیم شود همین خط حمله تیم است داشته های ما از نظر بازیکن همین است اما باید نفرات جوان بهتر و بیشتر قدر موقعیت را بدانند و تیم در خط حمله نیاز به ترمیم دارد.

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: اگر این مشکل حل شود به طور حتم با توجه به عملکرد خوب خط دفاعی، دیگر پرسپولیس مشکلی برای فینال نخواهد داشت.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.