پیام تسلیت وزیر دادگستری در پی شهادت دکتر فخری زاده

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  پیام تسلیت وزیر دادگستری در پی شهادت دکتر فخری زاده
0 Comments
پیام تسلیت وزیر دادگستری در پی شهادت دکتر فخری زاده

[ad_1]

به گزارش روز شنبه ایرنا از وزارت دادگستری، در پیام تسلیت سید علیرضا آوایی با اشاره به آیه ۱۶۹ سوره مبارکه آل عمران آمده است: هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

وی افزود: شهادت دانشمند گرانمایه و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شهید دکتر محسن فخری زاده که به دست عناصر کوردل تروریست به فیض عظیم شهادت نایل آمد، سبب تأثر و تألم فراوان شد.

وزیر دادگستری اظهار داشت: آن شهید سرافراز عمر پر برکت خود را در راه اعتلای توان دفاعی کشور و همچنین تربیت شاگردان و دانشمندان بزرگی صرف کرد که هر یک منشأ خدمات و برکات ارزشمندی برای نظام اسلامی هستند.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه مجموعه دفاعی کشور در این ضایعه اسفبار، یکی از مدیران بزرگ و ارزشمند خود را از دست داد اما مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سخن پیر فرزانه خود ایمان دارند که «با رفتن یک خدمتگزار، خللی در سد آهنین ملت ایجاد نخواهد شد».

وزیر دادگستری گفت: اینجانب شهادت آن دانشمند پرافتخار عرصه دفاعی کشور را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم، مقام معظم رهبری، جامعه علمی و مردم شهیدپرور ایران اسلامی و علی الخصوص خانواده آن مرد بزرگ تبریک و تسلیت عرض می کنم.

به گزارش ایرنا، محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بعدازظهر روز گذشته – هفتم آذر ماه – در جریان یک حمله تروریستی در آبسرد دماوند به شهادت رسید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.