پکن, خوابگاه, خوابگاه برای دانش آموزان ارز در BLCU

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  پکن, خوابگاه, خوابگاه برای دانش آموزان ارز در BLCU
0 Comments

[ad_1]

هنگام آماده شدن برای رفتن به پکن آیا برای تبادل دانشجو و یا سفر اهداف آن را یک ایده خوب به یک نگاه بیش از انواع مختلف اقامت در دسترس است. این مقاله با تمرکز بیشتر در این خوابگاه اقامت در یافت دانشگاه پکن زبان و فرهنگ (BLCU) برای دانش آموزان, اما گردشگران برنامه ریزی برای اقامت در این دانشگاه در منطقه در پکن همچنین ممکن است بخواهید به نگاه BLCU خوابگاه به عنوان یک ارزان فرم از محل اقامت.

TJ و من سریع بررسی کنید که بیش از BLCU خوابگاه ساختمان ها خوب بودند یا حداقل بودند مناسب و معقول برای ماندن در. آن را نمیگیرد طولانی برای ما به کار کردن که خوابگاه 17 توسط محبوب ترین و مشکل ترین کتاب یکی از ما BLCU همکلاسی ماند در خوابگاه 17 تنها به این دلیل که او رزرو شده و برای آن پرداخت می شود ترم قبل.[[توجه: هزینه اقامت در هر خوابگاه متفاوت است]

  روند واقعی رزرو خوابگاه شامل:

 1. فراخوانی BLCU محل اقامت گروه
 2. توضیح آن را به کارکنان (عمدتا در ماندارین اگر چه برخی از آنها دانستن کمی زبان انگلیسی)
 3. ساخت پرداخت (1 ماه)
 4. نشان دادن آنها را اثبات پرداخت زمانی که شما وجود دارد

من این راه ساده تر و تنها با تکان دادن و درخواست برای یک اتاق. به نظر می رسید به من که BLCU, خوابگاه, خوابگاه خیلی بیشتر مانند یک “اول بیا اول خدمت” اساس از آنجا که آنها همیشه می گویند آنها “به طور کامل رزرو شده” اما به نحوی جادویی پیدا کردن یک اتاق در زمانی که مورد نیاز است.

  این جوانب مثبت از خوابگاه 17 از تجربه من. لطفا به حساب که من در واقع هرگز در آنجا ماند در خوابگاه ساختمان 17.

 • این جدیدتر (تمیز)
 • این fuyuans هستند بهتر است
 • آن را “پردیس”
 • اتاق بزرگتر (اگر چه این سوال برانگیز است)
 • نزدیک به Wudaokou و ایستگاه قطار
 • خصوصی نگهبانان دروازه (دانش آموزان نه ماندن وجود دارد به معنای ورود و خروج)
 • وزوز با دانشجویان بین المللی

این حرکت نزولی از خوابگاه 17 خواهد بود که این خوابگاه furtherest دور از ساختمان 1 (BLCU اصلی مطالعه ساختمان) این به این معنی بیدار شدن از خواب اضافی در اوایل صبح برای رسیدن به کلاس و یا حتی خرید یک دوچرخه (بسیار توصیه می شود). من هم سوال این شایعه که خوابگاه 17 تا اتاق بزرگتر به خاطر من کشف برخی از فوق العاده بزرگ اتاق خوابگاه در خوابگاه ساختمان 4 (من مخفیانه به حداکثر خود رسیده در حالی که راه رفتن گذشته درهای باز).

TJ و من به حول بین خوابگاه 4 (قدیمی بین المللی دانشجویی خوابگاه) و خوابگاه 6 (در نزدیکی دادگاه های بسکتبال). TJ وارد BLCU قبل از من و در حل و فصل بود خوابگاه 4بنابراین زمانی که من وجود دارد من چک کردن یکی از خوابگاه 4 اتاق و پس از آن تصمیم به بررسی یکی از اتاق ها در خوابگاه 6 بیش از حد. عمده حرکت نزولی این است که خوابگاه 6 ندارد آسانسور.

من قبل از تصمیم نهایی من رفت و در اطراف چک کردن آپارتمان در نزدیکی (که برخی از آنها نیز لازم نیست دستگاه آسانسور). وجود دارد آپارتمان هنوز هم تحت نوسازی اتاق برای اجاره, مردم به دنبال اضافی هم اتاقی ، نتیجه گیری من این بود که زندگی در خارج از دانشگاه خواهد بود مفید برای کسی که اقامت کوتاه مدت (تا 6 ماه) پس از من رفت و برگشت به خوابگاه 4. در آن زمان خیلی بیشتر دانشجویان بین المللی وارد شده بود و اتاق های موجود در ساختمان در حال اجرا سریع!

وجود دارد تعداد زیادی از آپارتمان ها در اطراف Wudaokou و BLCU به دلیل بسیاری از مدارس در این منطقه است. نیز وجود دارد کاملا بسیاری از هتل ها در راه رفتن از راه دور است که شما می توانید اقامت به طور موقت اگر نیاز بود. هزینه اقامت در یک آپارتمان نسبتا ارزان تر از ماندن در خوابگاه اما خوابگاه می تواند راحت تر و کمتر مزاحم (به خصوص اگر شما یک بد صاحبخانه).

در ابتدا من نمی فهمم چرا fuyuans در BLCU همیشه شما را به چک کردن اتاق خوابگاه قبل از اینکه شما توافق می کنید به حرکت در, اما آن را نمیگیرد طولانی برای من به درک که هر اتاق خوابگاه رفتم متفاوت بود. بسیاری از اتاق های استاندارد در اندازه (ببخشید من هرگز در زمان عکس), با حمام/توالت در هر اتاق. TJ تا به حال یک اتاق کوچکتر در مقایسه با معدن به دلیل او تا به حال یک بالکناما بعضی از دوستان حتی نمی باید یک بالکن مانند TJ ‘s یا فضای اضافی داشتم.

من فکر نمی کنم این اتاق در خوابگاه 17 بزرگتر بود از نسبت به من خوابگاه, اتاق, اگر چه, و من مطمئن هستم که وجود دارد بزرگتر از من بود… شما فقط نیاز به می دانم که آنهایی که آنها هستند!

  جوانب مثبت از خوابگاه 4

 • بسیار مرکزی (مناسب)
 • امید اینترنت کافه/رستوران طبقه پایین (شما می توانید زالو کردن آن در راه پله ها در 1st & 2nd floor, گاهی اوقات 3 طبقه)
 • آنها نمی قفل درب هنگامی که آن را در گذشته مقررات منع رفت و آمد
 • برخی از fuyuans خوب هستند
 • تازگی نصب دوربین های امنیتی
 • وزوز با دانشجویان بین المللی

توجه داشته باشید در سمت های “24” در “امید Cafe’ نشانه معنا نیست 24hrs یک روز! آنها باز بماند تا زمانی که مردم وجود دارد اما گاهی اوقات بسیار زود (1-2am).

مبلمان موجود در هر اتاق همان است: کمد لباس 2 مطالعه جداول 2 تخت مینی یخچال و تلویزیون است. من می خواهم این واقعیت است که وجود یک قفل در کمد لباس و همچنین کشو میز مطالعه. اما انتظار نداریم که همه مبلمان به عملکرد 100%.

اگر شما تصمیم به اقامت در خوابگاه ساختمان 4 سعی کنید و اجتناب از طبقه اول!! آن را گفته شده بود که مرگ یکی از آن اتاق در آغاز سال 2007. همچنین خوابگاه اتاق در طبقه اول به نظر می رسد در معرض ابتلا به قالب و کاملا محافظه کار زمانی که بخاری روشن در زمستان.

مراقب باشید آسانسور در خوابگاه ساختمان 4 می توانید جم آپ. شما ممکن است می خواهم به ماندن در طبقه بالا در شانس کردن شما گیر کرده در داخل آسانسور (این اتفاق افتاده به یک دوست!). من در 3 طبقه بود که نزدیک به اندازه کافی به طبقه همکف با استفاده از پله ها هنگامی که آسانسور شدند و یا به خارج از تابع. آن را سرگرم کننده نیست نوردی 9 طبقه پس از یک شب طولانی مست با درد پا.

و در آخر از همه من فقط می خواهم به ذکر است که من تا به حال یک نگاه تک اتاق خوابگاه در ساختمان 8. فقط دیدن اتاق من خوشحالم که من در یک اتاق مشترک به دلیل آن را بسیار کوچک و اتاق به نظر می رسد بسیار تنها. اما البته جنبه های منفی وجود دارد از یک مشترک خوابگاه بیش از حد (هم اتاقی بد, بدون حریم خصوصی و غیره).

– – – – –

P. S. BLCU دانشجویان بورسیه قرار داده و به خوابگاه 1 یا 2 (من مطمئن هستم که اگر وجود ساختمان های دیگر). این بدان معناست که جمعی از دوش و توالت (http://www.selinalai.com/2008/05/squat-toilet-troubles

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.