پویش ملی پازل همدلی در خراسان شمالی آغاز شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  پویش ملی پازل همدلی در خراسان شمالی آغاز شد
0 Comments
پویش ملی پازل همدلی در خراسان شمالی آغاز شد

[ad_1]

اسماعیل قربانی جمعه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خیرین خراسان شمالی از هنگام آغاز این طرح تاکنون هزار و ۶۰۰ بسته از این پازل را خریداری کرده اند.

وی گفت: سازمان بهزیستی کشور با هدف تهیه و تامین نوشت افزار و لوازم آموزشی و ماسک برای دانش‌آموزان زیرپوشش سازمان و کمیته امداد امام خمینی(ره)، اقدام به اجرا و راه اندازی پویشی با عنوان پازل همدلی کرده است.

وی افزود: هم اکنون در این پویش سراسری، خیران ونیکو کاران خراسان شمالی ۲۸ درصد از این پازل همدلی را به خود اختصاص دادند.

وی در ادامه گفت: در پازل همدلی نمادهای میراث فرهنگی و هنری هر استان در ابعاد ۳۰ در ۲۰ متر برای مردم خیر که قصد مشارکت دراین پویش را دارند نقش بسته شده است.

وی با بیان اینکه هر یک قطعه ۱۰۰ هزار ریال است  و مردم می توانند هر میزان که بخواهد پازل خریداری کرده و در این امر خداپسندانه شرکت کنند، یادآور شد: خیرین و صاحبان سرمایه، اشخاص حقیقی و حقوقی، ورزشکاران، هنرمندان و سایر مردم با مراجعه به پایگاه اینترنتی پازل همدلی، از طریق سایت در این پویش شرکت کرده و برای تامین نوشت‌افزار فرزندان زیر پوشش، یاری دهند.

وی افزود: قطعات این پازل توسط مشارکت‌های خرد مردمی تکمیل و با ثبت اسم تمام مشارکت‌کنندگان بر روی این قطعات پازل به عنوان بزرگترین پازل در دنیا و نمادی ماندگار از پویش ایران همدل در نقطه‌ای از ایران به یادگار نصب و ماندگار خواهد شد.

۱۸۵ هزار دانش آموز و پیش دبستانی در بیش از ۲ هزار مدرسه خراسان شمالی زیر نظر ۱۴ هزار نفر معلم، تحصیل می کنند.    

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.