پنسیلوانیا دوباره به ترامپ دست رد زد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  پنسیلوانیا دوباره به ترامپ دست رد زد
0 Comments
پنسیلوانیا دوباره به ترامپ دست رد زد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، با گذشت سه هفته از پایان انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا و پیروزی بایدن نامزد دموکرات‌ها در این انتخابات، کمپین ترامپ همچنان به دنبال تثبیت ادعاهای خود در مورد انجام تقلب در ایالت‌های کلیدی است.

شبکه سی ان ان گفت، به دنبال ارائه شکایت کمپین ترامپ برای محسوب نکردن آرای غیابی در پنسیلوانیا، قاضی این ایالت پس از بررسی شکایت با درخواست کمپین ترامپ موافقت نکرد.

کمپین ترامپ بر این باور است که حدود ۲ هزار رای غیابی در پنسیلوانیا به دلایل فنی نباید در شمارش نهایی آرای این ایالت لحاظ شود.

قاضی پنسیلوانیا با رد درخواست کمپین ترامپ اعلام کرد که حذف آرای غیابی حق رای دهندگان را تضعیف می‌کند.

ایالت پنسیلوانیا از جمله ایالت‌هایی است که کمپین ترامپ در آن ادعای انجام تقلب در انتخابات ندارد و تنها بر این باور است که آرای غیابی نباید در شمارش نهایی آرا به حساب آیند.

ترامپ با نادیده گرفتن نتایج رسمی انتخابات در این مدت بارها در حساب توئیتری خود مدعی  پیروزی در انتخابات و وجود تقلب در آرای انتخاباتی شده است، موضوعی که به کرات  ادعاهای وی با محدودیت و برچسب‌های هشدارآمیز توئیتر همراه شده است.

تمامی پیام‌های توئیتری ترامپ در این زمینه با محدودیت و هشدار شبکه اجتماعی توئیتر مواجه شد که به مخاطب یادآوری می‌کند «این ادعاها دروغ و ستیزه جویانه است».

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.