پنج طرح عمرانی و خدماتی در مراغه افتتاح شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  پنج طرح عمرانی و خدماتی در مراغه افتتاح شد
0 Comments
پنج طرح عمرانی و خدماتی در مراغه افتتاح شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، این طرح ها شامل جدول گذاری و دفع آب های سطحی در چهار روستای بخش مرکزی  و افتتاح دفتر خبرگزاری تسنیم در این شهرستان بود.

معاون عمرانی فرماندار مراغه روز پنجشنبه در مراسم بهره برداری از این طرح ها گفت: جدول گذاری و دفع آب های سطحی در روستاهای خطب، بهنق، خرمازرد و حاجی کرد با ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات بخشداری و دهیاری از جمله این طرح ها بود.

نقی مسکینی اضافه کرد: همچنین دفتر خبرگزاری تسنیم در این شهرستان نیز به عنوان یکی از مراکز رسانه ای و خبری این شهرستان در این روز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در سال های اخیر گفت: با وجود مشکلات اقتصادی و بحران بزرگی چون بیماری کرونا، طرح های متعددی در این شهرستان در هفته دولت به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: در راستای اجرای طرح های عمرانی و تولیدی، طرح های بزرگی در این شهرستان تا دهه فجر امسال اجرایی شده و به ثمر خواهد نشست.

مسکینی با تاکید بر نقش رسانه ها در توسعه فرهنگی و اجتماعی ادامه داد: مطبوعات و خبرنگاران در ماه های اخیر و در ایام کرونا، یار و همراه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان بوده اند.

وی اضافه کرد: نقد سازنده مطبوعات و رسانه ها به ویژه در زمینه های عمرانی و توسعه ای شهرستان، می تواند زمینه ساز رشد و بالندگی منطقه را فراهم سازد.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.