پس از تساوی مقابل نساجی/ شاگردان لوکا همچنان در خطر سقوط

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  پس از تساوی مقابل نساجی/ شاگردان لوکا همچنان در خطر سقوط
0 Comments
پس از تساوی مقابل نساجی/ شاگردان لوکا همچنان در خطر سقوط

[ad_1]

شنبه شب از هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال نساجی در ورزشگاه وطنی قائمشهر به مصاف ذوب‌آهن اصفهان رفت که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

علیرضا حقیقی، مجتبی بیژن، رحمان جعفری، محمدمهدی نظری، روح‌الله باقری، حسین کیانی‌مقدم(۷۳ علی‌اصغر عاشوری)، حسین زامهران، محمدحسین باباگلی، حسین ماهینی، سیدمحمد میری، حامد شیری بازیکنان اصلی تیم نساجی در این مسابقه بودند.

در مقابل ذوب‌آهن هم که به دنبال فرار از منطقه خطر سقوط به لیگ دسته اول بود، با ترکیب یوسف بهزادی، وفا هخامنش، فرشاد محمدی‌مهر، دارکو بییدوف(۵۴ مهدی مهدی‌پور)، احسان پهلوان، قاسم حدادی‌فر، محمدرضا عباسی، حمید بوحمدان، وحید محمدزاده، ایوان مارکوویچ(۷۸ محمد نژادمهدی)، مسعود ابراهیم‌زاده هم بازیکنانی بودند که امروز به نظر لوکا بوناچیچ برای تیم میهمان به زمین رفتند.

ذوب‌آهن در این دیدار ابتدا چهره‌ای هجومی به خود گرفت و توانست چند بار دروازه تیم میزبان را تهدید کند، اما حملات آنها هیچ کدام راهی به دروازه نساجی نداشت.

از طرفی در اواسط نیمه نخست روح‌الله باقری دروازه ذوب را باز کرد اما کمک داور بازی آفساید این بازیکن را اعلام کرد تا گل این بازیکن مردود شود.

تلاش ۲ تیم در نیمه دوم هم برای گلزنی ثمری نداشت تا این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه بیابد.

محمدرضا عباسی و محمد نژادمهدی از ذوب‌آهن هم بازیکنانی بودند که در این دیدار از مرتضی منصوریان داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

نساجی با کسب یک امتیاز این دیدار ۳۷ امتیازی شد و در رده هشتم جدول رده بندی باقی ماند. ذوب آهن هم با ۳۰ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد اما همچنان خطر سقوط به لیگ دسته اول این تیم را تهدید می‌کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.