وزیر خارجه دولت بوش از بایدن حمایت کرد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  وزیر خارجه دولت بوش از بایدن حمایت کرد
0 Comments
وزیر خارجه دولت بوش از بایدن حمایت کرد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، کالین پاول عصر سه‌شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد در مجمع ملی حزب دموکرات در شامگاه سه‌شنبه حضور خواهد یافت.

پاول بالاترین نمایه جمهوریخواه است که از خطوط حزبی عبور می‌کند و رقیب حزب مخالف را به رسمیت می‌شناسد. شامگاه گذشته فرماندار جمهوریخواه پیشین ایالت اوهایو هم از بایدن حمایت کرد و به نظر می‌رسد لیست حامیان جمهوریخواه بایدن در حال افزایش است.

پاول در ویدئویی برای کنوانسیون ملی حزب دموکرات فرستاده است، می‌گوید: ارزش‌هایی که در برانکس جنوبی جایی که بزرگ شدم و در نیروی نظامی خدمت کردم، آموختم همان‌هایی است که والدین جو بایدن به او آموخته‌اند.

وی که یکی از عاملان اصلی حمله آمریکا به عراق به شمار می‌رود، ادامه داد: کشور ما به یک فرمانده ارشد نیاز دارد که از همان روشی که برای خانواده خود انجام می‌دهد، از نیروهای ما مراقبت کند.

وزیر خارجه دولت جورج دابلیو بوش اضافه کرد: برای جو بایدن، نیازی به تدریس نیست او تجربه مشترکی با میلیون‌ها خانواده نظامی دارد.

مجمع ملی دموکرات‌ها از شامگاه دوشنبه آغاز و تا ۳۰ مرداد ادامه دارد. قرار است در این نشست‌ها نامزد رسمی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری، اعلام شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.