وزیر ارتباطات اینترنت نسل چهارم را به معلم اشنویه‌ای هدیه داد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  وزیر ارتباطات اینترنت نسل چهارم را به معلم اشنویه‌ای هدیه داد
0 Comments
وزیر ارتباطات اینترنت نسل چهارم را به معلم اشنویه‌ای هدیه داد

[ad_1]

مدیر آموزش و پرورش اشنویه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: “نازدار افشنگ” معلم نمونه مقطع ابتدایی مدرسه شهدای هسته ای امیرآباد و ساکن روستای “باب‌خالدآباد” اشنویه است که به دلیل عدم دسترسی به اینترنت جهت تدریس در سامانه شاد با وجود بارش برف و شرایط نامناسب، به نقاط مرتفع یا روستاهای دیگر مراجعه می‌کرد.

شیرین جهانگیری افزود:پس از انتشار خبر در شبکه‌های اجتماعی، طبق دستور وزارت ارتباطات، تا یک ماه دیگر اینترنت پرسرعت در این روستا به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت:هماهنگی لازم جهت استفاده از اینترنت رایگان مدرسه محل تدریس جهت برگزاری کلاس‌های مجازی تا زمان راه‌اندازی سایت فراهم شده‌است.

نازدار افشنگ از آموزش‌دهندگان سخت‌کوش نهضت سوادآموزی بود که از سال گذشته به صورت حق‌التدریس به استخدام آموزش‌وپرورش درآمده است.

در سال تحصیلی جدید ۱۵ هزار و ۱۲۳ دانش‌آموز برای تحصیل در مدارس این شهرستان ثبت‌نام کرده‌اند که ۶۵۱ کلاس درس شامل ۳۹۶ کلاس ابتدایی، ۱۴۸ کلاس درس متوسطه اول و ۱۰۷ کلاس درس متوسطه دوم برای این تعداد دانش‌آموز پیش‌بینی شده است.

شهرستان اشنویه با ۷۵ هزار نفر جمعیت در جوار مرزهای عراق و ترکیه واقع شده و با مرکز آذربایجان غربی ۷۳ کیلومتر فاصله دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *