واکسیناسیون آنفلوآنزای جانبازان خراسان رضوی آغاز شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  واکسیناسیون آنفلوآنزای جانبازان خراسان رضوی آغاز شد
0 Comments
واکسیناسیون آنفلوآنزای جانبازان خراسان رضوی آغاز شد

[ad_1]

محمد جواد غلامپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با همکاری بنیاد شهید و امورایثارگران، وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مشهد مرحله نخست این واکسیناسیون در فصل پاییز برای جانبازان ۵۰ درصد و جانبازان شیمیایی در مشهد و دیگر شهرستانهای خراسان رضوی آغاز شده است.

وی ادامه داد: بر اساس هماهنگی صورت گرفته برای دریافت واکسن آنفلوآنزا، جانبازان قطع نخاعی و ۷۰ درصد باید به مرکز توانخبشی جانبازان امام خمینی (ره) واقع در بوستان ملت و جانبازان ۵۰ تا ۶۹ درصد با ارائه کارت شناسایی به درمانگاه شاهد واقع در خیابان کوهسنگی ۲۲ مشهد مراجعه نمایند.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه نحوه دریافت واکسن برای جانبازان شیمیایی نیز به زودی با ارسال پیامک اطلاع رسانی می‌شود گفت: جانبازان واجد شرایط در دیگر شهرستانها نیز باید به مراکز منتخب شبکه بهداشت و درمان مربوطه مراجعه نمایند.

وی افزود: پیگیری انجام واکسیناسیون آنفلوآنزا برای سایر گروه‌های ایثارگری از جمله والدین شهدا و ایثارگران و دارای بیماری سخت نیز در حال انجام است و در صورت تامین واکسن، ایمن سازی این اقشار نیز انجام خواهد شد.

خراسان رضوی با دارا بودن حدود ۳۰۰ هزار رزمنده در دوران دفاع مقدس، ۱۷ هزار و ۲۸۳ شهید، ۴۹ هزار و ۶۹۹ جانباز و سه هزار و ۳۹۵ آزاده در راه تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی و حفظ تمامیت ارضی کشور تقدیم کرده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *