هزاران نفر در قدس اشغالی علیه نتانیاهو تظاهرات کردند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  هزاران نفر در قدس اشغالی علیه نتانیاهو تظاهرات کردند
0 Comments
هزاران نفر در قدس اشغالی علیه نتانیاهو تظاهرات کردند

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری معا فلسطین، تظاهرکنندگان به وضع بد اقتصادی ناشی از شیوع کرونا اعتراض کردند.

معترضان پرچم‌های رژیم صهیونیستی و پرچم‌های سیاه در دست داشتند و به برچیدن چادرهای تحصن خود در نزدیکی محل اقامت نتانیاهو معترض بودند.

بر اساس این گزارش، نیروهای پلیس با خشونت با کسانی که قصد داشتند، برابر محل اقامت نتانیاهو چادرها و خیمه‌های تحصن برپا کنند، برخورد و شماری را زخمی کردند.

«امیر هسکل» هماهنگ‌کننده این اعتراضات گفت: هدف فقط استعفای نتانیاهو از کابینه و بازگشت او به خانه است و تنها در این صورت راضی خواهیم شد.

سرزمین‌های اشغالی در روزهای گذشته نیز شاهد اعتراضات علیه کابینه رژیم صهیونیستی بود.

هزاران نفر از ساکنان شهر تل‌آویو شنبه شب در اعتراض به وضع بد اقتصادی در مرکز این‌ شهر تظاهرات کردند.

معترضان علیه کابینه صهیونیستی به خاطر وضع بد اقتصادی به ویژه تعطیلی کسب و کارها و اوضاع به وجود آمده پس از شیوع کرونا، تظاهرات کردند.

تظاهرکنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آن‌ها فساد، رشوه‌خواری و کلاهبردی نوشته شده بود، به شرایط بد اقتصادی اعتراض و خواستار مبارزه با فساد شدند.

پیش‌تر براساس نتایج نظرسنجی صورت گرفته توسط شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی، ۵۸ درصد شهروندان اسرائیل از عملکرد بنیامین نتانیاهو نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی در کاهش تاثیر کرونا بر جنبه‌های اقتصادی ناراضی هستند و  ۳۵ درصد در زمینه ضعف عملکرد وی جواب منفی دادند.

کاهش محدودیت‌های اعمال شده برای مهار کرونا در سرزمین‌های اشغالی در روزهای گذشته باعث روند صعودی آن شده است؛ به طوری که نتانیاهو در واکنش به افزایش آمار مبتلایان به کرونا، گفت: در بازگشایی کسب و کارها عجله کردیم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.