نیمی از تصادفات فوتی درون‌شهری سمنان مربوط به موتورسواران است

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  نیمی از تصادفات فوتی درون‌شهری سمنان مربوط به موتورسواران است
0 Comments
نیمی از تصادفات فوتی درون‌شهری سمنان مربوط به موتورسواران است

[ad_1]

به گزارش ایرنا، سرهنگ موسی بزرگی روز دوشنبه در نشست شورای هماهنگی ترافیک استان سمنان در استانداری افزود: ۴۱ درصد از تصادفات فوتی درون‌شهری استان نیز مربوط به عابرین پیاده است. 

وی یادآور شد: در معابر درون شهری استان سمنان در سال‌های گذشته ۵۹ نقطه حادثه‌خیز شناسایی شد که تاکنون رفع مشکل و ایمن‌سازی در ۳۰ نقطه حادثه‌خیز انجام شد. 

وی بیان کرد : تعداد تصادف های فوتی درون شهری در استان سمنان امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به تعداد هشت نفر معادل ۴۲ درصد کاهش یافت و تصادفات جرحی نیز به تعداد ۳۰۵ مورد معادل ۲۰ درصد کاهش یافت. 

بزرگی ادامه داد : تصادفات خسارتی درون شهری استان سمنان در سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل، بالغ بر ۲۶ درصد کاهش داشت. 

رییس پلیس راهور استان سمنان افزود: امسال تعداد سوانح رانندگی در معابر درون شهری استان به نسبت سال قبل ۲۵ درصد کاهش یافت.

وی بیان کرد: شرایط ویژه ای به منظور تسهیل در ترخیص موتورسیکلت های موجود در پارکینگ های پلیس راهور استان از قبیل بخشودگی جرایم دیرکرد تخلفات، محاسبه هزینه‌نگهداری در پارکینگ به نرخ سال ۹۴، و امکان تقسیط جرایم معوقه، در نظر گرفته شد که در خصوص باید به شهروندان اطلاع رسانی شود. 

رییس پلیس راهور استان سمنان تاکید کرد : ضرورت دارد اداره کل ورزش و جوانان استان، ساماندهی ورزشکاران رشته موتورسیکلت‌سواری را با به‌کارگیری نظارت های دقیق و مستمر، در دستور کار قرار دهد

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.