نیروی انتظامی برای برقراری امنیت تلاش می‌کند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  نیروی انتظامی برای برقراری امنیت تلاش می‌کند
0 Comments
نیروی انتظامی برای برقراری امنیت تلاش می‌کند

[ad_1]

مرادعلی تاتار روز پنجشنبه در حاشیه دیدار با فرمانده و پرسنل انتظامی قصرشیرین به مناسبت هفته دولت با تجلیل از تلاش های دولتمردان افزود: خدمات نیروی انتظامی در جامعه شایسته تقدیر است و این نیروهای خدوم امنیت خود را در معرض خطر قرار می دهند تا دیگران در امنیت باشند.
وی اظهار داشت: نیروی انتظامی در راه دفاع از حریم امنیت شهروندان شهدای زیادی تقدیم انقلاب کرده اند و در برخورد با اراذل و اوباش نیز این نیروها کارنامه درخشان و مناسبی دارند.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین از کاهش جرایم در تمامی بخش ها در شهرستان مرزی قصرشیرین به یمن حضور سبزپوشان انتظامی خبرداد.

فرمانده انتظامی قصرشیرین نیز در این دیدار گفت: قصرشیرین یکی از امن ترین شهرستان های کشور است که با تلاش همه عوامل انتظامی، نظامی و امنیتی از امنیت مطلوبی برخوردار است و ما هم اکنون در پایین ترین نرخ جرایم هستیم.
سرهنگ محمدمحمدی افزود: نیروهای انتظامی شهرستان قصرشیرین برای برقراری نظم و امنیت در هیات های عزاداری حضوری فعال دارد و تمام تلاش خود را برای برقراری نظم و امنیت در جامعه انجام می دهد.

قصرشیرین  در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق دارد که در امتداد این مرزها ۲ مرز رسمی خسروی و پرویزخان فعال است.  

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.