نوار مدفوع – 7 دیگر استفاده می کند علاوه بر این در یک بار!

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  نوار مدفوع – 7 دیگر استفاده می کند علاوه بر این در یک بار!
0 Comments

[ad_1]

Barstools می تواند ایده آل برای مناطق دیگر در کنار یک رستوران و یا یک آشپزخانه در خانه خود را. آنها منحصر به فرد این ارتفاع که در واقع باعث می شود آنها یک قطعه ایده آل برای انواع اتاق.

1. اتاق خواب است. نوار مدفوع یک انتخاب عالی برای اتاق خواب خود را. اگر آن اتفاق می افتد به یک اتاق خواب کوچک آن ممکن است بهتر است! یک ایده این است که به آن سطح چشم در مقابل نشستن غرور که در آن شما می توانید خودتان به راحتی در آینه. آنها حتی آسان به فروشگاه.

2. بازی اتاق. اگر شما یک بار در gameroom البته شما می توانید با استفاده از آنها وجود دارد. شما مهمان فقط ممکن است باقی بماند دیگر اگر آنها می توانند استراحت در یک راحت مدفوع در اطراف یک میز بازی. اگر شما نمی خواهید آنها را به ماندن دیگر شما می توانید با استفاده از نوع دیگری از صندلی!

3. آشپزخانه. با داشتن این مدفوع در آشپزخانه شما قطعا می توانید آن را سرگرم کننده را به محل. کودکان عشق را به نشستن بر روی مدفوع نوار زیرا آنها بالا هستند و باعث می شود آنها احساس رشد کرده است. شما باید مهمانان غیر منتظره آنها به راحتی می توانید بکشید تا مدفوع در حالی که به شما در تنظیم جدول اصلی ، یک محل مناسب برای استفاده از نوار مدفوع نیز در خود جزیره آشپزخانه. کودکان می توانید به تماشای تلویزیون و یا انجام مشق شب خود را و یا یک بازی گاه به گاه غذا.

4. حمام. نوار مدفوع هستند ایده آل برای حمام به خصوص برای خانواده ها با فرزندان جوان است. آماده شدن برای مدرسه تصاویر و دیگر موارد مهم می تواند هموار; همه شما باید انجام دهید این است که بنشینید و بچه خود را بر روی نوار مدفوع و سپس کار سحر و جادو خود را. به این ترتیب فرزند خود را نمی خواهد خسته ایستاده و شما نمی خواهد که به خم شدن بیش از برای رفع موهای خود را. هر دو شما برنده هنگامی که شما با استفاده از یک نوار مدفوع.

5. دن. نامزدی نوار مدفوع و مدفوع نوار با پشت – نامزدی مدفوع جا حق را به هر دکور به عنوان آنهایی که با پشت که به حمایت بیشتر. را انتخاب کنید هر کدام که شما احساس می کنید راحت ترین. هر کس نظر خود را در این دوره است. هر یک می تواند علاوه بر بزرگ به هر اتاق به سبک.

6. اتاق خانواده. مفصل گردنده نوار مدفوع – می تواند بسیار شیک و سرگرم کننده به نشستن است. آنها را درست راحتی و کاملا شیک.

7. محصور پاسیو. چرم مدفوع – بسیاری از barstools ساخته شده از چرم ضخیم و/یا دوام وینیل درجه و سنگین فلزی. هر دو کودکان و بزرگسالان به طور یکسان لذت بردن از نشستن بر روی این صندلی. به نظر من آنها به هر اتاق یک مقدار آرام تر نگاه و احساس.

شما می توانید یک انتخاب کاملا از مقابله با مدفوع. برخی از طرح های بسیار ساده; دیگران ساخته شده است به مانند بلند صندلی اتاق ناهارخوری. این مواد که در دسترس هستند برای مقابله با مدفوع شامل لایه روکش چوب چوب های واقعی به عنوان به خوبی به عنوان فلز.

آیا می دانید یک جای خوب برای خرید barstools? اگر نه به سادگی انجام یک جستجوی آنلاین برای رستوران مبلمان و یا رستوران جداول یا پیدا کردن یک فروشگاه در نزدیکی شما و یا یک فروشگاه آنلاین.

هنگامی که شما خرید یک چند به اضافه کردن به دکور منزل شما را ببینید تفاوت چشمگیر آنها را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *