نهادینه شدن فرهنگ حجاب در مدارس نیازمند جریان‌سازی است

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  نهادینه شدن فرهنگ حجاب در مدارس نیازمند جریان‌سازی است
0 Comments
نهادینه شدن فرهنگ حجاب در مدارس نیازمند جریان‌سازی است

[ad_1]

حجت الاسلام شهاب الدین حسینی روز سه شنبه در جلسه هم اندیشی عفاف و حجاب، افزود: مساله حجاب دغدغه مندی عمومی جامعه است و باید به یک مطالبه جدی تبدیل شده و وضعیت اسفبار جامعه در فضای حقیقی و فضای مجازی که قابل قبول قشر متدین نیست، حل شود.

وی با بیان اینکه نگاه به مقوله عفاف و حجاب دو رکن اصلی است و باید این موضوع را در مدارس فرهنگ سازی کرد، اظهار داشت: باید توجه کنیم که عفاف مایه تقویت نظام امامت است و جامعه با تقوا نفوس عفیف دارد .

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا نیز در این جلسه ، گفت: عفاف و حجاب هم فواید فردی دارد و هم فواید اجتماعی و به فرمایش مقام رهبری باید این بحث تبیین شود تا در جامعه نهادینه شود و آرامش روحی و روانی جامعه را تامین کند.

سرهنگ الیاس گل محمدزاده افزود: خانواده‌هایی که عفاف و حجاب را رعایت می‌کنند استحکام بیشتری داشته و از آسیب های فرهنگی و اجتماعی به دور هستند و از سویی هویت زنان در جامعه با حجاب نمود داشته و اهمیت پیدا می‌کند.

کاظمی، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ویژه غدیر تبریز نیز با بیان اینکه همه فکر می‌کنند عفاف و حجاب تنها برای بانوان است در صورتی که دغدغه ای برای تمام جامعه است، بر مطالبه اجرای برخی قوانین در این حوزه تاکید کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.