نماز جمعه در خلخال برگزار می‌شود

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  نماز جمعه در خلخال برگزار می‌شود
0 Comments
نماز جمعه در خلخال برگزار می‌شود

[ad_1]

سید احمدمعصومی روز پنجشنبه  شنبه در گفتگو با ایرنا  افزود: بر اساس مجوزهای دریافتی از ستاد شهرستانی مقابله با کرونا مراسم نماز جمعه خلخال  فردا به امامت حجت‌الاسلام کریم اسدی برگزار می‌شود .

وی با بیان اینکه تا زمان عادی شدن شرایط  رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضرورت داشته و الزامی است، اظهارداشت: رعایت موارد یاد شده در نمازهای جمعه موجب شده تا ضمن فراهم شدن زمینه اقامه فریضه واجب نماز از احتمال شیوع بیماری کرونا در بین نمازگزاران  پیشگیری شود.

او گفت: انتظار از نمازگزاران رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و دستکش، استفاده از سجاده و مهر شخصی یا استفاده از مهر سنگی با قابلیت ضدعفونی، وضو گرفتن در خانه، شستشوی مرتب دست‌ها با صابون یا مواد ضدعفونی، خودداری از توزیع نذورات در محل برگزاری نماز، خودداری افراد سالمند و دارای بیماری زمینه‌ای از شرکت در نماز است.

وی اظهار کرد: استفاده از کیسه کفش یکبار مصرف، خودداری جدی افراد دارای علایم سرماخوردگی یا علائم مشابه بیماری کرونا از حضور در نماز، کوتاه کردن زمان توقف در محل، خودداری از لمس چشم، گوش، بینی و دهان تا زمان بازگشت به منزل و شستشوی مجدد دست‌ها به همه نمازگزاران توصیه می‌شود .

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *