نمازخانه‌های مدارس لرستان مفروش می‌شود

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  نمازخانه‌های مدارس لرستان مفروش می‌شود
0 Comments
نمازخانه‌های مدارس لرستان مفروش می‌شود

[ad_1]

امیر غفوری نزاد روز سه شنبه با بیان اینکه در تمام مدارس نوساز نمازخانه ساخته می‌شود، بیان کرد: تلاش میشود مدارس استان از لحاظ ساخت و ساز و فرش و دیگر تجهیزات مورد نیاز مشکلی نداشته باشد و همه نمازخانه‌های مدارس لرستان به فرش سجاده‌ای و دیگر تجهیزات مورد نیاز نمازخانه‌ها مجهز شود.

غفوری‌نژاد با اشاره به ساخت نمازخانه‌ها در تمام مدارس بالای سه کلاس اظهار داشت: چاپ کتاب «شرح احکام دینی» و توزیع آن در بین دانش‌آموزان از دیگر اهداف سازمانی اداره‌کل نوسازی مدارس است.

وی اظهار داشت: نوسازی مدارس ۲۷۰ پروژه در سطح استان با اعتبار ۳۷۰ میلیارد تومان در دست ساخت دارد که از این تعداد ۳۵ مدرسه با اعتبار ۷۰ میلیارد تومان متعلق به شهرستان خرم آباد است.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با اشاره به کاستی‌ها در بخش فضاهای آموزشی تصریح کرد: علی رغم تلاش‌های شبانه روزی  با مشکلات فراوانی در بحث تأمین فضای ایمن و استاندارد آموزشی مواجه هستیم به نحوی که اگر بخواهیم این نواقص را برطرف کنیم با فرض بر مهار ۱۰۰ درصدی تورم به ۳۰ سال زمان و اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان برای هر سال نیازمندیم و البته انجام این مهم با وضعیت موجود تنها با حضور گرم خیرین می‌تواند ممکن شود.

غفوری نژاد حضور خیرین را فرصتی مغتنم برشمرد و افزود: حضور خیرین در جریان سیل سال گذشته موجب دلگرمی همه ما شد و ما با وجود این عزیزان توانستیم این بحران عظیم را پشت سر بگذاریم.

وی یادآور شد: در سال جاری هم حضور این خیرین بسیار پررنگ بوده است به نحوی که هم اکنون ساخت ۱۲۸ کلاس درس را تنها در ۷ ماهه اول سال جاری با مشارکت خیران در سطح استان شاهد هستی

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *