نصیرزاده: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار است

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  نصیرزاده: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار است
0 Comments
نصیرزاده: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار است

[ad_1]

بعد از رایزنی‌های متعدد از سوی مسوولان فدراسیون و سازمان لیگ کشتی و برگزاری چند نشست مشترک با مسئولان وزارت بهداشت، بالاخره امروز مجوز برگزاری لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی، جام یادگار امام(ره) صادر شد. اهالی کشتی هم که بارها برگزاری لیگ را به عنوان خواسته اصلی خود از فدراسیون و سازمان لیگ مطالبه کرده بودند، حالا شاهد بازگشت شور و هیجان به لیگ کشتی ایران هستند.

«عبدالمهدی نصیرزاده» رییس سازمان لیگ کشتی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مسوولان وزارت بهداشت گفت: از وزیر محترم بهداشت و همکارانشان در وزارتخانه که در هفته‌های اخیر پیگیر تصویب پروتکل های بهداشتی برای برگزاری لیگ کشتی و صدور مجوز بودند، تشکر می کنم. البته برای برگزاری مسابقات باید پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل در دستور کار قرار بگیرد چون سلامتی کشتی گیران و عوامل تیم ها از هر چیزی برای مسوولان فدراسیون و سازمان لیگ مهمتر است.

وی با اشاره به برخی از بندهای مصوب در پروتکل بهداشتی لیگ برتر کشتی، عنوان کرد: همه افراد درگیر در مسابقات از جمله کشتی گیر، مربی و عوامل اجرایی باید چند روز قبل از انجام مسابقه در قرنطینه باشند. نظارت بر این قرنطینه برعهده فدراسیون و باشگاه‌هاست. البته در ابتدای قرنطینه هر بار باید کشتی گیران تست PCR را پشت سر بگذارند و در صورت منفی بودن می توانند در مسابقات شرکت کنند. متاسفانه رقابت‌های امسال بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.

رییس سازمان لیگ کشتی در پایان گفت: درباره زمان و محل برگزاری رقابت‌های لیگ برتر کشتی به زودی در جلسات کارشناسی و با حضور اعضای شورای فنی سازمان لیگ تصمیم گیری خواهد شد و تصمیم گیری انجام شده، به اطلاع باشگاه‌ها و علاقه‌مندان خواهد رسید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.