میلیاردر ویژگی – عفت: Ingvar Kamprad Ikea بنیانگذار & مالک

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  میلیاردر ویژگی – عفت: Ingvar Kamprad Ikea بنیانگذار & مالک
0 Comments

[ad_1]

هفتاد و نه ساله خود ساخته میلیاردر Ingvar Kamprad هنوز شیوه های عفت حتی اگر او چهارمین مرد ثروتمند در جهان است. خودخوانده سوئدی تاسیس Ikea که به فروش می رساند هیپ طرح های مبلمان برای هزینه آگاه است. خود شرکت Ikea در حال حاضر فروشگاه در سی و سه کشور در حالی که در ادامه به گسترش بازار در چین و روسیه است.

Kamprad اجتناب از پوشیدن لباس های, مگس, کلاس اقتصاد و frequents ارزان رستوران. نقل شده است و گفت که او تجملات هستند گاهی اوقات خرید یک cravat و کرون ماهی های کوچک.

موسس و صاحب Ikea حال کارآفرینی و فروش در خون او در اوایل به عنوان یک نوجوان. او میفروخت مسابقات, ماهی, قلم, کارت کریسمس و موارد دیگر با دوچرخه. او شروع به فروش مبلمان در سال 1947.

نسل امروز از وام گیرندگان که خرید در حال حاضر و بعد از پرداخت می تواند یادگیری از آقای Kamprad را کرده است. در زمانی که اهرم بدهی کارت های اعتباری و والدین منابع برای ارضاء فوری است که معمولا انتظار می رود Kamprad سن عقل نیاز به شنیده می شود. شخصی خود را به تواضع و فروتنی می گوید زیادی در مورد شخصیت او.

فروتنی یکی از ویژگی های یک میلیاردر است که باید تاکید کرد در روز ما از بی فایده spenders. چند به نظر می رسد برای ذخیره و یا از همه مهمتر در خود سرمایه گذاری کنه. بیشتر مستعد به هدر دادن پول سخت به دست آورده در سرگرمی از سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و توسعه در آینده. لازم به ذکر است که در خانه اکثر میلیونرهای شما را پیدا خواهد کرد یک کتابخانه. در نتیجه آنها خیال آموزش و پرورش بیشتر ارزش وقت و منابع خود را از سرگرمی است.

در فلوریدا جایی که من زندگی می کنند با پوشیدن لباس اغلب بسیار داغ و ناراحت کننده به هر حال که من قطعا می توانید درک کنند که مایل به خلاص شدن از آنها. پرواز اقتصاد است اما به هیچ وجه یک پیاده روی در پارک.

آقای Kamprad بدیهی است که قدردانی آنچه در آن طول می کشد برای به دست آوردن پول خود را و متوجه می شود که وجود دارد هیچ تضمینی برای موفقیت اقتصادی فردا جدا از کار سخت است. به عنوان بنجامین فرانکلین گفت: “پنی ذخیره یک پنی به دست آورده است.”

کتاب مقدس خود می گوید: “وام گیرنده است و بنده به قرض دهنده.” من ملت امریکا قطعا بسیاری از مردم به بردگی گرفته شده برای وام مسکن, وام مسکن دوم, حقوق صاحبان سهام, خطوط, کارت های اعتباری و وام دهندگان. اعمال نفوذ دیگر مردم پول خوب است هنگامی که شما در حال ساخت یک سود و به دست آوردن با انجام این کار. رفتن عمیق تر به بدهی اما فقط به آن زندگی می کنند در حال حاضر فقیر است و مالی نظارت.

ما همه گناه از بی فایده بودن در برخی از نقطه در زمان. نکته در اینجا این است که شما هنوز هم می تواند زندگی می کنند یک زندگی خوبی داشته باشید و تمرین تواضع تمام در حالی که بدون به حداقل رساندن نتایج خود را. آن را از Kamprad آن انجام می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.