موردی از ابتلای دانش‌آموزان به کرونا در خوسف گزارش نشد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  موردی از ابتلای دانش‌آموزان به کرونا در خوسف گزارش نشد
0 Comments
موردی از ابتلای دانش‌آموزان به کرونا در خوسف گزارش نشد

[ad_1]

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی بیرجند، غلامرضا شریف زاده افزود: متاسفانه روز گذشته شایعه شیوع کرونا بین دانش‌آموزان شهر خوسف در فضای مجازی منتشر شد که به نگرانی خانواده‌ها دامن زد.

وی اظهار داشت: بدینوسیله به اطلاع هم‌استانی‌های عزیز به خصوص مردم شریف شهرستان خوسف می‌رسانم، در شهرستان خوسف خوشبختانه هیچ موردی از ابتلای دانش‌آموزان به بیماری کرونا تا این لحظه گزارش نشده است.

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا گفت: تنها در ۲ مورد تست کرونای والدین دانش‌آموزان شهرستان خوسف مشکوک اعلام و بلافاصله از ورود دانش‌آموزان این والدین به مدرسه جلوگیری شد.

فوت کودک بر اثر کرونا در استان نداشتیم

وی با بیان اینکه تاکنون در آمار فوتی مربوط به کرونا مورد کودکی نداشتیم، به شایعه دیگری در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: گزارشی مبنی بر اینکه یک کودک ۴ ساله بر اثر کرونا در بیمارستان ولیعصر (عج) بیرجند فوت شده، در برخی شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نه تنها این مورد را تکذیب می‌کنیم بلکه از ابتدای شیوع کرونا در خراسان جنوبی هیچ مورد فوتی در میان کودکان نداشته‌ایم.

شریف زاده تاکید کرد: مرجع رسمی اعلام آمار مبتلایان و فوت شدگان کرونا در استان، دانشگاه علوم پزشکی بیرجند است و همیشه مصمم بوده‌ایم که آمار صحیح و دقیق را به مردم گزارش دهیم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *