مهاجری: اهمیتی برای جان خود قائل نیستید چرا محافظان را مرخص نمی‌کنید

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مهاجری: اهمیتی برای جان خود قائل نیستید چرا محافظان را مرخص نمی‌کنید
0 Comments
مهاجری: اهمیتی برای جان خود قائل نیستید چرا محافظان را مرخص نمی‌کنید

[ad_1]

«محمد مهاجری» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره لغو نشست سران قوا و واکنش برخی از نمایندگان به این موضوع،  گفت: توهین بعضی نمایندگان مجلس به مقامات اجرایی صرفنظر از اینکه به لحاظ اخلاقی کار زشتی است، ولی کاملا قابل فهم است. مجلسی که الان در فضای مجازی با هشتگ‌هایی مثل دناپلاس و لاکچری مورد انتقاد مردم است برای رهایی خود از زیر بار فشار روانی جامعه و مردم، عصبی شده است و برای تخلیه روحی خود اقداماتی انجام می‌دهد که فرافکنی کند اما متاسفانه یا خوشبختانه تاثیری نخواهد داشت.

این فعال رسانه‌ای اصولگرا ادامه داد: حفظ جان مسوولان عالیرتبه کشور حتما مهم و لازم است. اگر اهمیت نداشت مقامات امنیتی کشور برای حفاظت فیزیکی آنها تمهیدات جدی نمی‌اندیشیدند. حالا اگر مقام بلندپایه ای با رفتارهای بی محابا، به فکر جان خود نباشد حتما دارد کار پوپولیستی می‌کند. اگر فلان مسوول می‌خواهد واقعا به اثبات برساند حفظ جانش اهمیت ندارد، محافظان نسبتا پرشمار خودش را مرخص کند. چرا این کار را نمی‌کند؟

وی یادآور شد: معتقدم انتقادهایی هم به شخص رییس جمهوری و عملکرد او و دولتش وارد است. وقتی نماینده‌ای که تعداد آرای او ۴ رقمی است و به ۲۰ هزار هم نمی‌رسد به دولت توهین می‌کند، نشان دهنده بی‌اعتباری آن فرد توهین کننده است.

مهاجری تاکید کرد: اگر بخواهم توصیه ای به مجلس داشته باشم این است که حجم این توهین‌ها را افزایش دهند چون با سرعت بیشتری به قهقرا می‌روند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *