مقام پیشین دولت آمریکا: ترامپ توانایی فرماندهی کشور را ندارد 

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مقام پیشین دولت آمریکا: ترامپ توانایی فرماندهی کشور را ندارد 
0 Comments
مقام پیشین دولت آمریکا: ترامپ توانایی فرماندهی کشور را ندارد 

[ad_1]

به گزارش ایرنا، “مایلز تیلر” که از نامزدی جو بایدن در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا حمایت می‌کند در گفت‌وگو با شبکه سی ان ان افزود: زمان آن فرا رسیده که جمهوریخواهان منافع کشور را بر منافع حزب اولویت دهند زیرا ترامپ دیگر توانایی فرماندهی کشور را ندارد. 

به گفته تیلر، مردی که انگشت خود را بر ماشه هسته‌ای نگهداشته، مردی است که به طور روزانه مغزش به وی کمکی نمی‌کند. این نگران کننده است و این نظر و باور فقط به تعداد معدودی از افراد در دولت تعلق ندارد. 

تیلر که از سال‌ ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ در وزارت امنیت داخلی آمریکا مشغول به خدمت بود افزود: در هفته‌های آینده تعداد بیشتری از مردم در مخالفت با ترامپ صحبت می‌کنند. 

در ادامه مخالفت با سیاست‌های دولت ترامپ یک مقام کاخ سفید که نامی از وی آورده نشده است روز سه شنبه در روزنامه نیویورک تایمز نوشت: (برخی) در کاخ سفید از مردم آمریکا می‌خواهند تا با رای ندادن به ترامپ موجب شوند که وی تنها یک دوره رییس جمهوری آمریکا باشد. 

مقام دولتی کاخ سفید در مقاله با عنوان ” یک هشدار” با اشاره به اینکه آمریکا در عرصه جهانی که زمانی بر آن حکمرانی می‌کرد، به حاشیه کشیده شده و به نهادهای دموکراتیک این کشور نیز آسیب وارد شده می‌نویسد: انتخاب مجدد ترامپ به عنوان رییس جمهوری به معنای تباه کردن یک ملت و حرکت به سمت سقوط است. 

وی تاکید می‌کند که شخصیت (کاندیدا) باید رأی ما را تعیین کند، زیرا این مسیر سرنوشت ملت ما را تعیین می‌کند. در این انتخابات هیچ معیار بالاتری از این برای رأی دهندگان وجود نخواهد داشت. 

با نزدیک شدن به زمان انتخابات ماه نوامبر (آبان) امریکا انتقادات از دولت ترامپ به شدت افزایش یافته است و نظرسنجی‌های اخیر نیز از پیروز نشدن ترامپ در برابر جو بایدن رقیب انتخاباتی وی سخن می‌گویند. 
 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.