معماری 3D رندر – مقدمه

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  معماری 3D رندر – مقدمه
0 Comments

[ad_1]

معماری رندر 3D است, مهمترین و به دنبال پس از و محبوب ترین روش استفاده می شود امروز با معماری میباشد. این به ارمغان آورده است در مورد یک انقلاب در این زمینه مهندسی و محبوب استفاده می شود به عنوان یک ابزار بازاریابی است. معماری 3D رندر تقسیم شده است خدمات مختلف بسته به نوع استفاده از آن. می توان آن را مورد استفاده برای ایجاد تصاویر با زوایای مختلف و یو پی اس مجموعه, انیمیشن پیاده روی را از طریق محصول و مدل سازی و غیره.

یک تکنیک است که برای اضافه کردن بافت و آن را به یک اثر واقعی است که به نام ارائه. می توان آن را فقط مواد, نرم افزار, بافت و یا عکس واقعی ارائه. Photo-realistic rendering کمک می کند تا در ساخت تصویر نگاه واقعی. از آن نور است, اثرات مواد نرم و با کیفیت بالا ارائه پایان می دهد که بسیار عالی درخواست تجدید نظر بصری به هر نوع نمایش. معماری 3d رندر مفهومی ارائه شده است مربوط به ساختمان.

در زیر خدمات است که می تواند ارائه شده تحت معماری چتر.

Interior & Exterior Rendering:

داخلی & بیرونی رندر شامل رندر از داخل و خارج از منزل. این شامل 3D پلان مبلمان و ثابت محوطه سازی آب بدن در طول روز و شب نمایش ، محوطه سازی می تواند برای ویلا و زمین گلف ورزشگاه ، این رندر انداز می تواند به عنوان یک ارائه عالی و ابزار تجسم چگونه یک ساختمان و یا سایت اطراف نگاه می خواهم پس از ساخت و ساز.

عکس-مونتاژ:

عکس-مونتاژ ترکیبی از یک سایت موجود و ارائه مدل 3D. ما می توانید یک رندر خانه ساختمان یا ویلا در یک موجود پس زمینه و ببینید که چگونه آن را مانند به نظر می رسد. این کمک می کند تا معماران در تصمیم گیری اگر یک سایت خاص مناسب برای ساخت و ساز و یا نه. این می تواند کمک در تصمیم گیری بیرونی دیوار رنگ ها و ساخت و ساز دیگر عناصر است.

مبلمان و وسایل:

معماری 3d رندر و همچنین شامل مدل سازی و رندر از مبلمان و لوازم جانبی. این است که بسیار محبوب در زمینه طراحی داخلی. رنگ های مختلف ترکیب مواد بافت و غیره. می توان به مدل.

انیمیشن و پیاده روی را از طریق:

معماری طریق راه رفتن را به ما می دهد یک تور مجازی در داخل ساختمان و یا در خارج از ساختمان. این است که محبوب ترین استفاده می شود به عنوان یک ارائه یا ابزار بازاریابی برای ترویج خرید و فروش آپارتمان و یا ویلا. مشتری می توانید فیلم یا انیمیشن های ایجاد شده برای به دست آوردن احساس مجازی با حضور در ساختمان. پیاده روی را از طریق در حال تصویری بریده در حرکت است که می تواند 30 60 90 ثانیه با زاویه دوربین قرار داده شده در مکان های مختلف به ارائه یک نمای کلی از کل فضای داخلی و یا بیرونی.

معماری 3D رندر برای رندر زیر است:

1. آپارتمان مسکونی

2. خانه های تک خانواده

3. محل دفتر

4. تفریحی و باشگاه های

5. ویلا و آپارتمانهای

6. رستوران ها و هتل ها

7. مناظر

8. مدارس و کالج ها

9. مراکز خرید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.