معاون استاندار ایلام: فعالیت دانشگاه‌ها منوط به رعایت پروتکل‌هاست

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  معاون استاندار ایلام: فعالیت دانشگاه‌ها منوط به رعایت پروتکل‌هاست
0 Comments
معاون استاندار ایلام: فعالیت دانشگاه‌ها منوط به رعایت پروتکل‌هاست

[ad_1]

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، محمد نوذری روز سه‌شنبه در نشست کمیسیون دانشجویی با تاکید بر اینکه باید خود را برای زندگی با کرونا آماده کنیم، اظهار داشت: در این میان هرگونه کار و فعالیتی تنها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان‌پذیر است.

وی در ادامه فعالیت دانشگاه‌ها را منوط به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی عنوان کرد و افزود: ناچار هستیم با شرایط پیش‌رو سازگار شویم تا هم امور سرو سامان یابد و هم از سلامت خود حفاظت کنیم.

رییس کمیسیون دانشجویی استان ایلام با اشاره به سامانه آنلاین حضور دانشجویان در کلاس‌های مجازی تاکید کرد: این سامانه با قابلیت‌های بسیار خوب در حال فعالیت است و دانشجویان در این سامانه به خوبی در کلاس‌ها شرکت می‌کنند.

نوذری با اشاره به برنامه‌ریزی برای سال تحصیلی آینده اضافه کرد: در پاییز ممکن است در وضعیت کرونا مشکلات ما حادتر شود و این لزوم تدابیر و برنامه‌ریزی لازم را دوچندان می کند.

وی یادآور شد: اگرچه آمار مبتلایان به کرونا افزایش یافته است اما مرگ و میر کاهش یافته است با این حال عادی‌سازی وضعیت کرونا می‌تواند خطر بازگشت موج دیگر برای این بیماری را در پی داشته باشد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام نقش دانشگاه‌ها در مبارزه با کرونا را حائز اهمیت خواند و گفت: دانشجویان و دانشگاهیان همپای دیگر اصناف و اقشار مختلف استان تلاش قابل تحسینی در مبارزه با کرونا داشتند و لازم است این رویه تا شکست کرونا ادامه یابد.

استان ایلام در مجموع ۳۶ دانشگاه و موسسه آموزش عالی دارد که ۲۶ هزار دانشجو در این مراکز دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *