مظاهری: امیدوارم مسو‎ولان تراکتور باعث کدورت خاطر هواداران این تیم نشوند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مظاهری: امیدوارم مسو‎ولان تراکتور باعث کدورت خاطر هواداران این تیم نشوند
0 Comments
مظاهری: امیدوارم مسو‎ولان تراکتور باعث کدورت خاطر هواداران این تیم نشوند

[ad_1]

«رشید مظاهری» پس از مذاکرات فشرده‌ای که با باشگاه استقلال داشت با امضای قراردادی دو ساله به این تیم پیوست و آبی‌پوش شد.

 او چند روز پیش قراردادش را باشگاه تراکتور به طور یکطرفه فسخ کرد.

باشگاه تراکتور امروز (یکشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد هرگونه مذاکره و انعقاد قرارداد احتمالی با رشید مظاهری توسط سایر باشگاه‌ها، غیرقانونی است و مطابق با آیین نامه نقل و انتقالات بازیکنان موجبات محرومیت برای بازیکن و باشگاه خاطی را به همراه خواهد داشت.

مظاهری پس از عقد قراردادش پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد:

سلام خدمت تمام هواداران پرشور تراکتور

به مدت یک فصل مهمان شما بودم و جز ابراز محبت ومهمان نوازی چیز دیگری حس نکردم.در طول بازی‌های فصل تشویق‌های شما موجب تقویت روحیه و افزایش انگیزه‌ی من در حفاظت از دروازه ی تراکتور بوده است.

هر چند بنا به دلایلی که مطمئنا بحث مالی نبوده، طبق رسم فوتبال از پیش شما رفتم، خاطره‌ی خوش تشویق‌های شما تا پایان عمرم در گوش و ذهن من خواهد بود.

من به عنوان گلر سابق تراکتور از همه‌ی شما تشکر می‌کنم و مطمئن باشید بین من و شما رابطه‌ی صمیمانه و محبت آمیز دو طرفه پایدار خواهد ماند.

از همه ی مردم آذربایجان هم بابت میزبانی و مهمان‌نوازی شان تشکر می‌کنم.به امید اینکه باشگاه تراکتور با کسب موفقیت بتواند دل شما هواداران پر شور و با محبت را شاد نماید.

همچنین امیدوارم مسوولان محترم باشگاه تراکتور با تصمیمات درست و بجا باعث ایجاد حاشیه و کدورت خاطر برای شما هواداران محترم نشوند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.