مشاوره کنکور هنر 99

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مشاوره کنکور هنر 99
0 Comments

کلیه داوطلبان تمام گروه های آزمایشی (ریاضیات ، علوم انسانی و علوم تجربی) می توانند آزمون را بپوشند. تعداد زیادی از دانشجویان به دلیل علاقه و یا تغییر در رشته تحصیلی خود در کنکور هنر شرکت می کنند. مزیت اصلی این آزمون این است که از طریق تست ساده و آسان می توان آن را انجام داد ، اما چنین نیست و بسیار دشوار است و نیاز به مطالعه دقیق و علاقه زیادی دارد. این گروه تنوع رشته ای کمتری نسبت به سایر گروه ها دارند. گروه آزمایشی نیمه متمرکز هنر به معنای این است که آزمون ورودی هنر در اکثر رشته ها دو مرحله است. این بدان معناست که برخی از رشته های هنری علاوه بر آزمون دارای یک آزمون عملی (یا مصاحبه) نیز هستند. از جمله رشته های مورد جستجوی این گروه آزمایشی می توان به سینما ، عکاسی ، چاپ ، صنایع دستی و مرمت آثار تاریخی اشاره کرد.

حتما بخوانید: نکاتی برای آزمون ورودی ملی

دوره هایی که داوطلبان در رشته هنر تحصیل می کنند عبارتند از دوره هنر در تاریخ 1 و 2 ، کارگاه هنری 1 و 2 ، آشنایی با میراث هنری و فرهنگی ، آشنایی با رشته های مختلف هنری ، طراحی انسان و فضا و غیره. ، که اغلب فقط در آزمون ورودی هنر هستند. 5 سؤال برابر است با 3٪ از کل سؤالات خاص و دوره هایی مانند کارگاه های هنری 1 و 2 و انسان-فضا-طراحی شامل انجام کار عملی در طول سال تحصیلی است که باعث می شود کاندیدای آزمون ورودی علاوه بر روزهایی که به موقع به مدرسه می رود. . بقیه باید کارهای عملی انجام دهند. اگر داوطلب در مصاحبه نیمه متمرکز یا جلسه آزمون عملی شرکت نکند ، می تواند تحصیلات خود را در رشته متمرکز که پذیرفته شده است ادامه دهد ، اما اگر در مصاحبه یا آزمون عملی شرکت کند ، می تواند / او قصد دارد پس از پذیرش در یک زمینه نیمه متمرکز ، عقب نشینی کند. اگر وی در یک رشته نیمه متمرکز تحصیل کند ، قادر به تحصیل در یک رشته متمرکز پذیرفته و محروم نخواهد بود. برای رشته های ادبیات نمایشی ، مجسمه سازی ، موسیقی ایرانی و جهانی ، نویسندگی و نقاشی ، آهنگسازی ، بازیگری (کارگردانی) ، طراحی صحنه ، نمایش عروسکی و عکاسی ، امتحانات عملی فقط در تهران برگزار می شود.

هنر 98

ثبت نام کانتورهای هنری 98 – 99
طبق اطلاعیه جدید سازمان سنجش و آموزش ملی ، زمان ثبت نام آزمون ورودی 98-99 ملی و آزمون ورودی هنر 98-99 از اول بهمن آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. البته این یک زمان مشخص نیست و ممکن است به دلایل مختلف تغییر کند. بنابراین ، داوطلبان آزمون ورودی انسانی 98-99 باید به صورت دوره ای به وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

شرایط ثبت نام برای کنکور سراسری 98-99
شرایط ثبت نام در آزمون سراسری 98-99 برای کلیه رشته های تحصیلی یکسان است و داوطلب باید در یکی از رشته های دبیرستان (رشته های نظری) دارای مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی باشد. البته توصیه می شود اگر داوطلب سعی در ثبت نام در دو رشته مختلف تحصیلی داشته باشد ، باید کارت های اعتباری را برای هر رشته جداگانه از سایت ارزیابی و آموزش کشور خریداری کند و طبق دستورالعمل ذکر شده ثبت نام کند.

وب سایت حرف آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *