مستاجران بیمه

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مستاجران بیمه
0 Comments

[ad_1]

حفاظت از دارایی های خود را و خطرات ناشی از مسئولیت شخص ثالث باید یک نگرانی اصلی برای همه مستاجرها به سادگی از آنجا که حوادث اتفاق می افتد و ما به ندرت باید دید به آنها را تا زمانی که پس از این واقعیت است. یک unwatched گلدان و یا سرشار وان حمام می تواند مقدار زیادی از آسیب به دستگاه شما و محتویات. مستاجران بیمه را پوشش می دهد مطالب خود را در برابر ضرر و زیان ناشی از آتش و دود آسیب آب خسارت خرابکاری و سرقت و بسیاری از خطرات اضافی.

چه خاص حفاظت است که مستاجران بیمه ارائه می کنند?

  • مطالب – برای حفاظت از مطالب در policyholder واحد و دیگر وسایل شخصی فرسوده و یا استفاده شده توسط resident در و خارج از محوطه. اگر شما قادر به تبدیل واحد خود را وارونه و لرزش آن می افتد به طور کلی در نظر گرفته شود “مطالب” در حالی که هر کاری که می کند این است بخشی از ساختمان و پوشش داده است. مطالب می تواند شامل اما نه محدود به, مبلمان, لباس, تلویزیون, تختخواب و ملافه ان و ظروف. برخی از محدودیت ها البته ممکن است اعمال می شود.
  • مسئولیت شخصی – اگر ساکن است یافت می شود مسئول باعث آسیب به ساختمان و یا فرد دیگری را از ملک (به عنوان مثال اگر ساکن به طور تصادفی شروع به یک آتش سوزی در اتاق خود را) و یا باعث آسیب بدنی به فرد دیگری در محل تحت پوشش سیاست پاسخ خواهد داد تا به بیمه محدود به پرداخت هزینه های قانونی و جبران خسارت منوط به سیاست شرایط و محرومیت از سیاست.
  • اضافی هزینه های زندگی – اگر به عنوان یک نتیجه از یک بیمه از دست دادن مستاجر واحد نامناسب برای اشغال و یا ساکن به حرکت واحد خود را در حالی که تعمیرات در حال ساخته شده است تحت پوشش سیاست خواهد پرداخت افزایش هزینه ها به بیمه محدود متحمل شده توسط رزیدنت برای به دست آوردن مسکن موقت منوط به شرایط و محرومیت از سیاست. اگر ساکن را به حرکت به یک هتل برای چند روز در حالی که واحد خود را در حال تعمیر این هزینه های اضافی و افزایش هزینه های مواد غذایی برای رستوران وعده های غذایی ممکن است تحت سیاست موضوع به سیاست شرایط و محرومیت از سیاست.
  • دیگر پوشش – اضافی پوشش ممکن است در دسترس برای زلزله جواهرات و هنرهای زیبا. لطفا با کارگزار بیمه خود را به عنوان مورد نیاز است.

پوشش ممکن است مشمول معافیت. لطفا با کارگزار بیمه خود را برای سیاست های خاص.

مزایای اضافی

برخی از مستاجران بیمه ارائه دسترسی به خدمات ارزش افزوده و مستقیم از شرکت بیمه به عنوان سود اضافی از پوشش است. Novex شرکت بیمه ارائه می دهد Novex کمک – یک برنامه طراحی شده برای ارائه مستاجر با خدمات از جمله:

  • نامحدود اطلاعات حقوقی تلفنی خط کمک برای مشاوره در مورد اموال مالک/مستاجر روابط, استخدام, قرارداد اجتماعی, مزایای گواهینامه و مجوز ارث و قانون خانواده.

  • خدمات مراقبت در منزل از جمله خانه داری که اموال آسیب دیده است; نگهداری از کودکان برای کودکان بیمار و یا نوه; نگهداری از کودکان در مورد بستری شدن در بیمارستان; خانه داری در بازگشت از بستری شدن در بیمارستان و بازدید از پرستار.

لطفا توجه داشته باشید که خدمات مراقبت در منزل موضوع به برخی محدودیت ها و شرایط. لطفا درخواست برای جزئیات بیشتر.

مستاجران برنامه های بیمه

مستاجران برنامه های بیمه وجود دارد برای تعدادی از انواع مختلف از مستاجران که ممکن است ارائه متناسب با پوشش و قبل از مذاکره ترجیح نرخ بیمه. این ترجیح داده نرخ ممکن است ارائه صرفه جویی در هزینه بیش از بازار خرده فروشی مستاجران بیمه ارائه شده است.

  • ساختمان مستاجران برنامه های بیمه – به نفع مستاجران زندگی در ساختمان های خاص.
  • سالمندان مستاجران برنامه های بیمه – به نفع ارشد مستاجران زندگی در برخی از خانه های بازنشستگی. ممکن است به طور خاص شامل پوشش برای سمعک صندلی چرخدار و یا اسکوتر.
  • دانشگاه/کالج, مستاجران برنامه های بیمه – برای بهره مندی از دانش آموزان خود را در حالی که زندگی در محل اقامت در برخی از کالج و یا دانشگاه.

در اکثر موارد مستاجران برنامه های بیمه ممکن است عرضه بدون هزینه به صاحب ساختمان بازنشستگی صاحب خانه و یا دانشکده/دانشگاه. بهبود اموال و مسئولیت کلی از دست دادن تجربه ممکن است در نتیجه برای صاحبان ساختمان با توجه به بیمه گر توانایی subrogate. این ممکن است به نوبه خود منجر به کاهش تجاری نرخ بیمه در آینده است.

نتيجه گيری

حفاظت از محتویات خود را و خود را در برابر مسئولیت خطر است محتاطانه گام را صرف نظر از اینکه آیا شما خود را خانه خود را یا نه. مستاجران بیمه پوشش خطر اغلب نادیده گرفته شده توسط مستاجرها است که می تواند در بسیاری از موارد ارائه قابل توجهی خطر حفاظت در نرخ معقول. درخواست خود را کارگزار بیمه در مورد مزایای بیمه مستاجرین و یاد بگیرند که چگونه کمی از آن می تواند هزینه های خود را پوشش اموال و مسئولیت شخص ثالث خطر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *