مسافری در منطقه شنا ممنوع ساحل تالش غرق شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مسافری در منطقه شنا ممنوع ساحل تالش غرق شد
0 Comments
مسافری در منطقه شنا ممنوع ساحل تالش غرق شد

[ad_1]

علی درمانی شامگاه پنجشنبه اظهار کرد: پنج شهروند غیربومی که گویا سرباز بوده اند، عصر امروز بدون توجه به تابلوی شنا ممنوع در منطقه خطرآفرین ساحل تکی آباد تالش برای شنا وارد دریا شده بودند و یکی از آنها غرق شد.

وی افزود: پیکر غریق که ۲۴ سال داشته و اهل تهران بوده است، با همکاری عوامل امداد و نجات و نیروهای محلی از دریا خارج و به پزشکی قانونی تالش منتقل شد.

وی ادامه داد: طرح های سالمسازی دریای خزر در تالش طبق ضوابط با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و با حضور ناجیان غریق و همیاران پلیس برای استفاده گردشگران آماده شده است و شهروندان و گردشگران در خارج از طرح ها وارد دریا نشوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تالش گفت: نقاط خطرآفرین ساحل خزر با نصب تابلوهای شنا ممنوع، مشخص شده است و گردشگران فقط در داخل طرح های سالمسازی که ناجیان غریق نیز حضور دارند، شنا کنند.

درمانی اظهار کرد: در تابستان سال گذشته نیز یکی از مسافران تالش به دلیل ورود به منطقه خطرآفرین و شنا ممنوع آب های ساحلی این شهرستان غرق شده بود.

شهرستان گردشگرپذیر تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و با بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع و نوار ساحلی آن در حاشیه دریای خزر، هشت طرح سالمسازی دریا ایجاد شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.