مروری بر کتاب «۳۱ روش کسب درآمد از اینترنت در ۲۱ روز»

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مروری بر کتاب «۳۱ روش کسب درآمد از اینترنت در ۲۱ روز»
0 Comments
مروری بر کتاب «۳۱ روش کسب درآمد از اینترنت در ۲۱ روز»

[ad_1]

این کتاب ۹۱ صفحه‌ای که با شمارگان یک‌هزار نسخه و قیمت هر جلد ۲۹ هزار تومان از سوی انتشارات «کتاب ریرا» به چاپ رسیده، در بازه زمانی بسیار کوتاهی به چاپ دوم رسیده است.

مطالب این کتاب در پنج فصل ارایه شده که عناوین آن‌ها شامل چیستی و تعاریف واژگان، چرایی کسب و کار اینترنتی، گام‌های موفقیت کاری، چگونگی ۳۱ روش کسب و کار اینترنتی و توصیه‌های کسب موفقیت بیشتر است.

در مقدمه این کتاب آمده است: کسب درآمد علاوه بر ایده‌پردازی ناب نیازمند پشتکار و اراده قوی است و استفاده از فناوری‌های نوین و متنوع امروزی در این راه کلید طلایی است که نباید از آن غافل شد.

وقتی قاطعانه تصمیم به کسب درآمد گرفته شد حالا نوبت این کتاب است که بهترین انتخاب برای رسیدن به هدف را در سایه جدیت و پشتکار شما ارایه دهد.

افرادی که شغل سنتی موفقی دارند و می‌خواهند با ایجاد وبگاه ، شبکه اجتماعی، کلیپ و بازی کسب و کار کنند و گام به کام کمک می‌کند تا هدف را با سهولت و سرعت بیشتر پی بگیرند.

اینترنت شبکه جهانی با حضور میلیاردها کاربر واقعی و ربات هوشمنداست و هر فعالیتی با بهره‌گیری از امکانات این شبکه می‌تواند متولد شده و بهبود یابد و با وجود انواع فروشگاه‌ها و مهارت‌های اجتماعی، فرهنگی و غیره  نیاز است که مشاغل علاوه بر بستر واقعی در دنیای مجازی نیز گسترش یابند.

فعالیت حرفه‌ای در وب سایت، چند رسانه‌ای، تولید محتوای موثر در فضای مجازی نیازمند تسلط بر شیوه‌های کار در حوزه مجازی است که این کتاب دست شما را می‌گیرد و گام به گام برایتان این نیازها را پاسخگویی می‌کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.