مربی تیم فولاد خوزستان: انتظارات از تیم فولاد باید منطقی باشد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مربی تیم فولاد خوزستان: انتظارات از تیم فولاد باید منطقی باشد
0 Comments
مربی تیم فولاد خوزستان: انتظارات از تیم فولاد باید منطقی باشد

[ad_1]

به گزارش ایرنا حمیدرضا رجبی یکشنبه شب در حاشیه تمرین تیم فولاد خوزستان گفت: بعد از جایگاهی که در فصل گذشته کسب کردیم ابتدا سعی کردیم نفراتی را که فصل گذشته به کار ما نیامده بودند از تیم جدا کرده و بازیکنان مورد نیازمان را جذب کنیم تا بتوانیم تیم خیلی خوبی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه ما همیشه برای کسب بهترین ها تلاش می کنیم افزود: فولاد امسال تیم قدری برای حریفان خواهد بود و از نام فولاد و فوتبال خوزستان در برابر سایر تیم ها دفاع می کنیم.

مربی فولاد گفت: در فصل نقل و انتقالات برخی از بازیکنانی که مد نظرمان بود خواهان دریافت قیمت های بالایی بودند و با توجه به بودجه‌ای که در اختیار داشتیم نمی توانستیم با یک سری از تیم ها رقابت کنیم ولی با مساعدت آقای محمدی مدیرعامل شرکت و حمایت های آقای آذری مدیرعامل باشگاه نفرات دلخواهمان را تا حد زیادی جذب و نقاط ضعف تیم را ترمیم کردیم.

وی در خصوص بازی های این تیم در جام باشگاه های آسیا افزود: تمام تلاش خود را می‌کنیم که در جام باشگاههای آسیا از مرحله پلی‌آف صعود کنیم اگرچه کار بسیار سختی داریم اما حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و امیدوارم در مرحله گروهی بتوانیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

هدفمان قهرمانی در لیگ برتر است

در ادامه سیدمحمد علوی سرپرست تیم فولاد گفت: امسال وضعیت خیلی خوبی داریم، توانستیم تیم پارسال خود را حفظ کنیم و چندین بازیکن جدید به کادر خود اضافه کردیم همچنین چند بازیکن از آکادمی فولاد به ترکیب تیم بزرگسالان اضافه شدند که امیدواریم عملکرد خوبی داشته باشند.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم کار بزرگی همچون پارسال انجام دهیم و جایگاه بهتری از جدول را به خود اختصاص دهیم. امسال توقعات از ما بیشتر شده است لذا امیدوارم بتوانیم در مسابقات لیگ و آسیا عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه هدف مان قهرمانی در لیگ برتر است ولی از الان قول قهرمانی دادن بسیار سخت است افزود: در این فصل تیم های بسیار خوبی در لیگ حضور دارند که خرید های خوبی انجام داده و برای قهرمانی در لیگ تلاش می‌کنند.

سرپرست تیم فولاد ادامه داد: معتقدم باید به آقای نکونام وقت بیشتری داد تا بعد از چند سال بتواند کار بزرگی در باشگاه فولاد انجام دهد هر چند سال گذشته عملکرد درخشانی با تیم فولاد به جای گذاشته است. امیدوارم امسال در جام باشگاه های آسیا روزهای خوبی را سپری کردا و دل هواداران را شاد کنیم.

وی گفت: امسال خریدهای خوبی انجام دادیم و جوان‌های خوبی به تیم اضافه شدند که بسیار مستعد هستند و آقای نکونام علاقه بسیاری به استفاده از بازیکنان جوان دارد. خیلی وقت است که بازیکن ملی‌پوشی از خوزستان نداشتیم لذا امیدوارم بازیکنان جوان و بومی فولا بتوانند استعدادهای خود را نمایان کننو تا به تیم ملی راه پیدا کنند.

علوی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکن دیگری به تیم اضافه می شود گفت: احتمال دارد یک بازیکن در روزهای آینده به تیم اضافه شود.

مصاف تیم رسانه ورزش خوزستان و کادر فنی تیم فولاد

تیم رسانه ورزش خوزستان در یک بازی دوستانه به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم رضا رشیدی نسب خبرنگار ورزشی استان یکشنبه شب رو در روی کادر فنی تیم فولاد خوزستان قرار گرفت.

در این دیدار هر ۲ تیم با ترکیب هشت بازیکن وارد میدان شدند که در نهایت با نتیجه هشت بر پنج به سود کادر فنی تیم فولاد به پایان رسید.

جواد نکونام، مهدی هاشمی نسب، حمیدرضا تقوی، حسین کعبی، نادر غبیشاوی و سهیل احیایی جزو بازیکنان تیم فولاد به شمار می رفتند همچنین فرهاد عجمیان، محمدامین ناصرین، محمد میراب زاده، پارسا شاکری، شایان حاجی نجف، محمد مقدم جزو نفرات تیم رسانه ورزش بودند.

در این دیدار جواد نکونام ۲ گل از گل های تیمش را به ثمر رساند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *