مربع لوله ممکن است برای بار پا نرده

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مربع لوله ممکن است برای بار پا نرده
0 Comments

[ad_1]

بسیاری از شما ممکن است آشنا با نوار پا نرده که داشتن دور لوله. شما ممکن است دیده می شود این در رستوران میله و یا در نوار خود را. اما اگر شما فکر می کنم که دور لوله و تنها نوع در دسترس برای استفاده در ریل پا شما کاملا درست است.

نیز وجود دارد مربع لوله های ساخته شده از فولاد ضد زنگ است که می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک نوار پا نرده. لوله اشاره به بخشی که در آن شما در واقع با قرار دادن پای خود را بر روی. نصب این دستگاه ها شامل همان مراحل را هنگامی که با استفاده از دور لوله. آن را به شما هر چند به تصمیم می گیرید که آیا شما انجام نصب و راه اندازی خودتان و یا استخدام کسی بیشتر آگاه در مورد روند.

با استفاده از یک مربع نوع لوله برای شما نرده مزیت آن سطح صاف که ممکن است راحت تر به پای خود را که آیا شما در حال ایستاده در نوار و یا نشستن بر روی یک صندلی بالا. این بخشی است که یک add-on برای هر بار بدون در نظر گرفتن که در آن واقع شده است.

اگر شما ترجیح می دهند برای به دست آوردن مواد فولاد ضد زنگ انواع مختلفی دارد که شما می توانید از را انتخاب کنید. نمونه جلا و ساتن به پایان برسد. فولاد ضد زنگ بسیار با دوام مواد است که نیاز به نگهداری کمتر. با استفاده از این, شما می توانید مطمئن شوید که شما را جذاب پا نرده adorning خانه خود را برای مدت زمان طولانی.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن یک پا نرده به نوار خود را, شما می توانید انتخاب کنید برای نصب یک یا فقط در یک طرف و یا کل ساختار. اگر شما تصمیم به قرار دادن آن در یک طرف شما نیاز به یک لوله کوتاه تر از زمانی که شما با نصب آن بر روی دو یا بیشتر از دو طرف با گوشه.

در حالت ایده آل شما باید یک هشت پا لوله استاندارد نوار پا نرده. برای مربع لوله را انتخاب کنید یکی با دو اینچ قطر و .050 ضخامت دیوار.

قبل از هر چیز دیگری شما را برای اندازه گیری بخشی از نوار خود را که در آن پا راه آهن نصب خواهد شد. استفاده از یک نوار اندازه گیری و مطمئن شوید که به اندازه گیری دقیق. پس از این مرحله, شما هم اکنون می توانید سفارش خود را به لوله مورد نظر خود را از فروشگاه. در این مورد, شما می توانید انتخاب کنید برای رفتن به فروشگاه سخت افزار محلی در نزدیکی خانه خود را و یا شما می توانید سفارش آنلاین است که ممکن است یک گزینه راحت تر.

شما می توانید جهت لوله ها در طول های مختلف از حداقل دو پا را به عنوان طولانی به عنوان هشت پا. اگر شما در حال نصب پا نرده برای دو یا بیشتر از طرف شما نیاز به یک آرنج بنابراین شما می توانید اتصال دو لوله در گوشه ای منطقه است. اگر شما نیاز به یک دیگر قطب فقط برای یک طرف نوار, شما باید برای به دست آوردن یک متصل کننده و یا یک اتصال داخلی. این جزء همان چیزی است که شما الحاق به پایان هر لوله است.

فراموش نکنید که برای دریافت بخش های دیگر و همچنین از آنجا که شما نمی خواهد بود قادر به نصب خود را در نوار پا نرده بدون آنها. این شامل براکت پایان نامه ها و پیچ.

بنابراین در حال حاضر که شما می دانید در مورد مربع لوله شما می توانید در نظر با استفاده از آن را به خود را در نوار و یا توصیه آن را به دوستان خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.